• Merhaba Ziyaretçi.
    "Yapay Zeka Objektif " Fotoğraf Yarışması başladı. İlgili konuya  BURADAN  ulaşabilirsiniz. Sizi de bu yarışmada görmek isteriz...

Onediyor Cerezforum

yesim434

Hırçın Karadeniz Kızı Biricik Yeşim
AdminE
ne masalım , ne de bir şiir..
kelimelere anlam yüklemekten vazgeçtim..
anlatasım yok , anlayasım yok..
öylesine işte...

yesim434

AdminE
Saygı varsa beraberinde sevgi de vardır. İşte bu birliktelik insanlar arasında güzel ilişkilerin oluşmasının kapılarını açar ki çocukluk yıllarında başlayan sevginin doğurduğu saygı alışkanlığı o kişiye de karşı insanların saygı ve sevgi duymasına sebep olur. Ailenin fertleri arasında hayat ve ilişkiler yaşayış biçimleri birbirleri ile olan münasebetleri saygı ve sevgi temelinde yürürse ki öyle olmalıdır; bu gibi ailelerin oluşturduğu insanlardan meydana gelen toplumlarda nahoş davranış biçimleri beklenmeyen ve tasvip edilemeyecek kötü davranışlar karışıklık yaratacak hadiseler yok denecek kadar az veya nadir görülür.

yesim434

AdminE
ZAMAN Zaman akıp gidiyor dur demek olmaz Sarılıp da geçmişe avunmak olmaz Ne sen kalırsın ne de ben bu dünyada

yesim434

AdminE
GÜÇLÜ KADINLAR VE ERKEKLER VARDIR . AMA BAZI İNSANLARI KÜÇÜMSEYİP SEN GÜÇSÜZSÜN DİYORLAR AMA ONLARINDA GÜÇLÜ OLDUĞU BİR DAL VARDIR .

yesim434

AdminE
Önce Kendinize Şunu Sorun: “Gerçekten Böyle Mi Düşünüyorum?”
Sonra Doğru Yaptığınız, Gurur Duyduğunuz, Kendinizde Beğendiğiniz Bir Şeyi Yazın