Karalama Defterim

Mavi Gül

ѕση_¢ıqℓıк
Özel üye
Merhaba günlük yine ben nasılsın iyimisin :)

ben bu aralar can sıkıntısından daha önce denediğim; 1+1=0 formülünden nakaratlar yapıyorum. biraz can sıkıntısı, biraz rahat batması, biraz yalnızlık sebeplerine sığınarak yapıyorum işte, ama bu sefer çaktırmadan kendime bile itiraf etmeden gizli sözcükler altına gizlenerek yapıyorum. bağlanmak yok maksat muhabbet olsun yanında birazda cacık, hoşaf pilaki olsun diye. zaten 1+1=1 etse niye 1+1 yapalım değilmi? ama zamanında tek tek denedik ne hayırlarını gördük birazda 1+1 deneyelim ne kaybederiz :)

Mavi Gül

ѕση_¢ıqℓıк
Özel üye
sanırım artık sorunumu biliyorum. sorun sen değildin aslında sorun seni sevmemdi yada şöyle anlatayım seni sevmeyi sevdim seni öyle çok öyle içten, öyle güzel sevdim ki... yerin doldurulmaz sevdim ki bendeki sen aşkını sevdim belkide.. belkide o yüzden acıtır yokluğun yüreğimi belki o yüzden bıçak keskinliğinde gelir sözlerin. belkide o yüzden kızmalarım kendime....

Mavi Gül

ѕση_¢ıqℓıк
Özel üye
allah gerçekleşmeyecek şeyi hayal ettirmez derler geride kalan tek hayalimsin sende yıkılma bırak hayallerde kalasın...

Mavi Gül

ѕση_¢ıqℓıк
Özel üye
merhaba günlük sanırım büyüyorum hayat insanı güzel büyütüyormuş hiç özenmemiştim aslında büyümelere ama fikrimi sormadı pek.. sana bile açılamayacak kadar büyütüor demek artık eskiden bir günlük tutardım senden iyi olmasın aldığım nefesi bile yazardım an be an o gün yaşanan yada yaşanamayan ne varsa.. şimdi bakıyorumda artık eskisi kadar özgür yazamıyorum öyleki çocukluk günlüğümü rafa kaldıralı 12 yıl olmuş az buz değil biri okur korkusuna onuda ihmal etmişim 12 yıl. çocuk olmak iyiymiş ya okuyorum neymiş beni üzen diye annem okul çıkısı arkadaslarla gezmeme izin vermemiş dünyam basıma yıkılmış. babam eve geç geldim diye fırça atmış çok ağlamışım. mahallenin oğlanları ile kavga etmişim. mahalledeki kız bana hakaret etmiş oturmuş ağlamışım :) şimdi bakıyorumda o yılların kıymetini bilmemişim sorun deyince çocukça kavgalar anne baba yasakları geliyormuş. şimdi bakıyorumda keşke diyorm annem babam yasaklar koysa yaptığım onca hatayı yine temizleseler sahip çıkıyorlarmışda farkında değilmişim. pembe gözlüklü halimi öyle çok sevdim ki okurken. hiç aşk yok erkekler top koştururken yada tapa oynarken oyun arkadaslarınmış. birde sana yazdıklarıma bakıyorum soda ile bile hazmedilmeyen dost kazıkları aşk acıları mali sıkıntılar geçim sıkıntıları :) bunlarda senin kısmetin olmuş ne yapalım her günlük çocukluk günlüğüm kadar şanslı olamıyor kusura bakma elimizdeki malzemeden sana düşende buymuş. Günlük her geçen gün hayat beni büyüttü diyorumda hala büyütecek ne malzemeleri var şaşa kalıyorum. insan yüzüne baka baka nasıl bir kabiliyet yalan söyler mesela. hangi çıkar yüzüne yüzüne yalan söyletir doğruyu karsısındakinin bildiğini bile bilee.. yada hangi menfaat yüzüne ağam paşam diyenlerin aslında arkandan iki dakikada seni bozuk para gibi harcamalarına sebep olabilir hala büyüyorum ki bunları tam anlıyamadım beceremedim de :)

YoRuMSuZ

Biz işimize bakalım...
neymiş beni üzen diye annem okul çıkısı arkadaslarla gezmeme izin vermemiş dünyam basıma yıkılmış. babam eve geç geldim diye fırça atmış çok ağlamışım. mahallenin oğlanları ile kavga etmişim. mahalledeki kız bana hakaret etmiş oturmuş ağlamışım
:)
şimdi bakıyorumda o yılların kıymetini bilmemişim sorun deyince çocukça kavgalar anne baba yasakları geliyormuş. şimdi bakıyorumda keşke diyorm annem babam yasaklar koysa yaptığım onca hatayı yine temizleseler sahip çıkıyorlarmışda farkında değilmişim.
Çok fena güzel anlatmışsın, fena etkilendim. Dertlerimizi ne büyük sanardık demi, en büyük derdin kendimizinki olduğunu sanardık... Büyüyünce anladık asıl büyük dertleri...

Mavi Gül

ѕση_¢ıqℓıк
Özel üye
insanlara daha temiz duygularla bakıyormuşuz gerçekten çocuk olmak başkaymış iyiki o zamanlar günlük tutmuşum diyorum şimdi tebessümle okudum :)

Mavi Gül

ѕση_¢ıqℓıк
Özel üye
selam günlük nasıl gidiyor beni hiç sorma bu aralar çok karısık şeyler herşeyler öyle işte.. biri var biliyorsun öküze tapar gibi taptığım ama karşılığında sadece canımı acıtan o öyle duruyor. birde şimdi yeni biri var ama onu sevmiyorum ama o seviyor.. bir tarafta sevdiğim bir tarafta seven biri karar vermek niye bu kadar zor bilmiyorum ama arada ikisinide çıkar hayatından konusma meraba bile deme demiyor değilim. onun dısında ertelenmiş hayaller dönemindeyim. aylardır planlanan hayaller bir kez daha ertelendi. durum karısık bende çıkamıyorum içinden

Mavi Gül

ѕση_¢ıqℓıк
Özel üye
Yine kendimden geçişlerin ertesindeyim.. bir gün önce yaptıklarım bir gün sonra şaşırtıyor hadi canım benmi yapmışım tepkisi ile kendimi buluyorum.. bu kadar dengesizleştiren sebep o mu yoksa benmi dengesizim günlük? her şeyi ona bağlıyorum sanki hepsi onun suçu sanki herşey onun yüzünden öyle.. o o o tek günah keçim.. san ki o dedi o kadar sevip bağlanmamı merkezim yapmamı.. Silip atamıyorsam suç onun mu? yıllar geçti ne sigaramı bırakabildim nede onu.. ikiside içimi yakıyor zarar veriyor ama vazgeçemiyorum işte.. Yine onu şikayetlerimle dolu bir an işte..

Mavi Gül

ѕση_¢ıqℓıк
Özel üye
Selam günlük artık onlu cümlelerin bir sonuna geldim. ondan ayrıldım. virgüller ağır geliyordu noktalama zamanı gelmişti. noktaladım ama hala mutlu değilim. üzgünüm kırgınım canımı acıtıyor bu noktalama işaretleri..