Karalama Defterim

Mavi Gül

ѕση_¢ıqℓıк
Özel üye
uzun zamandır hasret kaldım yüzüne muhtacım inansenin birtek sözüne yalvarsam ağlasam kapansam dizine dönermiyiz yine eski günlere söyle buldun mu aradığın aşkı söyle yoksa yalnızmısın sen yine benim gibi boynu bükük gözü yaşlı tek başınaaa... yine esk...isi gibi beraber olsak ne olur sanki geçenleri unutsak hayat bitse dünya dursa ölüm bile olsa bizhiç ayrılmasak....

Mavi Gül

ѕση_¢ıqℓıк
Özel üye
Selam günlük gelmez diyordun unuttu diyordun değilmi :)
sana bir itiraf sırf senin için geldim :D
ama ikinci sayfalara düşmüşsün ihmale gelmiyorsun :D
yorma beni
sensiz geçen günleri sana nasıl anlatsam nereden başlasam bilmiyorum
hayat mücadelesi devam ediyor aşk meşk hepsi aynı düzey boktan seviyede devam ediyor :)
hayat çok zor çok ağır yaşanamayacak kadar zor
sana anlatacak çok şeyim vardı ama dayanamadım dün sabah sorunun bizzat kaynağına sus sadece dinle deyip
içimi boşalttım içim şuan bomboş :D
hepsini sessizce dinledi tek bir yorum bile yapmadan bütün içimdeki zehiri
bir birn dinledi rahatladım sana atacak zehrim kalmadı
ama söz bir sonraki turda sanada atacam biraz dedimya şuan içim bomboş
bir kısmını sevdiğim adama bir kısmınıda aileme döktüm zehir bitti :)

ZeyNoO

V.I.P
V.I.P
Selam günlük gelmez diyordun unuttu diyordun değilmi :)
sana bir itiraf sırf senin için geldim :D
ama ikinci sayfalara düşmüşsün ihmale gelmiyorsun :D
yorma beni
sensiz geçen günleri sana nasıl anlatsam nereden başlasam bilmiyorum
hayat mücadelesi devam ediyor aşk meşk hepsi aynı düzey boktan seviyede devam ediyor :)
hayat çok zor çok ağır yaşanamayacak kadar zor
sana anlatacak çok şeyim vardı ama dayanamadım dün sabah sorunun bizzat kaynağına sus sadece dinle deyip
içimi boşalttım içim şuan bomboş :D
hepsini sessizce dinledi tek bir yorum bile yapmadan bütün içimdeki zehiri
bir birn dinledi rahatladım sana atacak zehrim kalmadı
ama söz bir sonraki turda sanada atacam biraz dedimya şuan içim bomboş
bir kısmını sevdiğim adama bir kısmınıda aileme döktüm zehir bitti :)

İzinsiz okudum günlüğünü kusura bakma :)
Ne güzel sen içindekileri anlatacak birilerini bulmuşsun.
Umarım bende bulurum birgün yada anlatabilirim dertlerimi kendimi yakın hissettiğim kişiye
hayat dediğin gibi çok zor. Çevremde o kadar insan olmasına rağmen kendimi halen yalnız hissettiğim bi şehirde durmaktansa
bigün gidebilsem keşke sessiz sakin kuytu bi şehre:)

Mavi Gül

ѕση_¢ıqℓıк
Özel üye
Yine geldim günlük konusacak birine ihtiyacım vardı geldim geldim ama anlatmak istesem o kadar karısık ki aklım cümlelere dökiyim desem tek kelime anlam bulamayacaksın doğru ile yanlışın karıstığı bir yerdeyim çünkü...

Mavi Gül

ѕση_¢ıqℓıк
Özel üye
Selam günlük beni az çok tanırsın yani neticede günlüğümsen tanıman gerekir. tanıdığını farz ederek konuyu bağlıyım :D
Günlük ben yalan söylemeyi hiç beceremedim özelliklede sevdiğim insanlara olduğum gibi oldum ne eksik ne fazla tanımadğım kişilerede beceremem kolay kolay yalan söylemeyi ki yalan söylemenin gerçekten yetenek istediğine inanlardanım ki o yetenek bende yoktur. Ama bu aralar bir ayda en az 35 yalan söylediğimi düsündüm ve yalancı mı oluyorum dedim günlük sencede bu doğustan değilde sonradan zamanla ve mecburiyetlerle olusan bir yetenek mi? işyerime en az 35 yalan söylemek zorunda kaldığımı biliyorum hepside inandırıcı ve sağlam yalanlar oldu hepsinede inandı. garip oluyor muş inandırıcı yalan söylemek ama hep kızarız ya günlük yalan kötü şey söyleyen kötü kimse diye bişey farkettim insanlar o yalanı duymak istiyorlar en basiti bir ürün satacaksın kim ürününe kötü diyor ki iki güne bozulur garantiside yok elinde patlar diyen bir satıcı görmedim zaten karsısındaki müşteride böyle bir doğruyu duymayı pek istemez :D aslında kötü olan yalan değil günlük yalanı söylemeni isteyen olaylar ve karsındaki insanlar mesela sana dürüst olayım ben kürtlerden pek haz almam ama çalıstığım yer yada müşteriler genelde kürt şimdi doğrusu hoşlanmıyorum diye onların karsısına geçip sizi sevmiom hoslanmıom desem hoşlarına gider mi hayır saygı duyuyorms gbi yada ilgileniyormus gibi davranmak zorunda kalıyorsun çünkü böylesi bir yalanı istiyorlar yada onun gibi bişey günlük

Mavi Gül

ѕση_¢ıqℓıк
Özel üye
Günlük canım çok sıkkın tüm erkeklere söwsem geçecek gibi.
Hayatıma ne zaman yeni birini eklesem yeni sorun eklemiş gibi oluyorum..
Aldattığı haspam güzel bişey olsa neyse
nenemden bir gün önce doğmuş.

Mavi Gül

ѕση_¢ıqℓıк
Özel üye
Hayatta ne zaman s..... adamlara değer versem. s.... adamlıklarını yapıyorlar. Kusura bakma günlük canım sıkkın kafamm dumanlı anlatacak çok şey var aslında boş şey var karışık mevzular zaman ve baş ağrısı yapııalr