Karalama Defterim

Mavi Gül

ѕση_¢ıqℓıк
Özel üye
günlük kendine cici bak olurmu ben biraz uyucam sakın rahatsız etme biraz dediysek uyandırma sen yinede :D

Mavi Gül

ѕση_¢ıqℓıк
Özel üye
merhabe günlük uzun zamandır görüşmüyoruz değilmi :) evet evet görüşmüyoruz içimdekileri sana bile anlatamıyorum seni geçtim kendim kendime bile anlatmıyorum uzun zamandır çünkü kendimden duyunca canım acıyor sanki anlatmayınca gerçek değiller gibi geliyor kendimi kandırıyorum işte :) neyse günlük sanmaki geldim diye şimdi anlatacağım içimi dökeceğim eteğimdeki taşları bir bir dökeceğim sana yok günlük yok hala o kadar cesaretim yok duygularımı öfkemi nefretimi sevgimi anlatacak kadar hala gücüm yok ne sana ne kendime sadece bir selam vereyim hal hatır sorayım dedim günlük :) kendine cici bak olurda bir gün o cesareti toplarsam söz sana günlük kendimden sonra anlatacağım ilk yersin :)

Mavi Gül

ѕση_¢ıqℓıк
Özel üye
yok yok ben bu işleri beceremiyorum pek birini çok seviyorsun ilah yapıyorsun sonra birde bakmışsın taptığın adam puttan ibaret bir taş yığınıymış :( sana kaç defa yasak etmem lazım şu aşk mesk edebiyatları bilmiyorum ki kızım bilmediğin beceremediğin işe kalkışma diyorum bir şekilde tam ortasında zırıl zırıl buluyorum :@

e-PaCk

Forum Gururu
oy oy benim karamelli böğürtlenli marşmelovum aşk sancısı mı çekiomuş. aslında günlerdir tüm tribi bana değil de o hödüğüne miymiş :D zırlama sen döveriz biz onu forumcak bir olup kafasına gözüne indiririz golf sopalarını bi de iki sene önceden kalma tenis raketim var o da teknik destek niyetine. en kötü ihtimal bi video çekeriz sana bi de başlık atarız al sana kapak olsun diye hemi de meşhur ederiz seni bahaneynen. proje çok bebişim atraksiyon yanlısı hızlı düşünen sonunu göremeyen gençler aranıyor yalınız.

e-PaCk

Forum Gururu
mesajımdan bi harf eksilmiş ilk bakışta farkettim nası bi öneme sahipmişse o harf artık. amma mesajın tüm anlam ve ifadesi de o harfle uçup gitmiş sankim. hoş mu sence bu yaptığın? :D

Mavi Gül

ѕση_¢ıqℓıк
Özel üye
:P tamam yetkimi kötüye kullanıp biraz editledim ama anlayısla karşılayacağını bildiğim için yaptım minik kuzum benim :)