Cep Telefonundan Ücretsiz Facebook'a Girme..

Ne Zamandır Paylaşıcam Aklımdan Çıkıyordu. Belki Aranızda Bileninizde vardır Ama Paylaşım Paylaşımdır :)

Mobil Facebook'tan bağlanmayın ücretlidir çünkü..
Telefonunuz'dan İnternet Modülüne gelip UrL girme kısmına; , yazmanız yeterli olacaktır. Sonrasında yapılması gereken aşamaları zaten muhtemele biliyorsunuzdur :)
Facebook tüm operatörlerden (Turkcell, Avea) verdiğim şekilde girdiğinizde ücretsizdir.(Vodefone için geçerli değil sanırım)

Önemli Not: Ücretsiz Facebook'da görebildiğinizle yetinmelisiniz. Resim ve Videoları malesef göremezsiniz. Sadece yazışma olarak kullanabilirsiniz. Resimleri görüntülemeyi denediğinizde ücretlendirme başlar..

jeriko

Özel Üye
Özel üye
Ne Zamandır Paylaşıcam Aklımdan Çıkıyordu. Belki Aranızda Bileninizde vardır Ama Paylaşım Paylaşımdır :)

Mobil Facebook'tan bağlanmayın ücretlidir çünkü..
Telefonunuz'dan İnternet Modülüne gelip UrL girme kısmına; , yazmanız yeterli olacaktır. Sonrasında yapılması gereken aşamaları zaten muhtemele biliyorsunuzdur :)
Facebook tüm operatörlerden (Vodafone, Turkcell, Avea) verdiğim şekilde girdiğinizde ücretsizdir.

Önemli Not: Ücretsiz Facebook'da görebildiğinizle yetinmelisiniz. Resim ve Videoları malesef göremezsiniz. Sadece yazışma olarak kullanabilirsiniz. Resimleri görüntülemeyi denediğinizde ücretlendirme başlar..

Ben bilmiyorum Zeyno zahmet olmazsa anlatırmısın.

ZeyNoO

V.I.P
V.I.P
Şimdi telefon modeline ve internete girme menüsüne göre değiştiği için es geçmiştim.
Benim telefonumdan örnekle gidecem o zaman..

Telefonum SAMSUNG; Telefon Menüsünden; İnternet modülüne girdiğimde; Anasayfa, URL gir, Yer İmleri, Geçmiş, Ayarlar diye modüller var.
Bu modüllerden URL gir olan'ı seçiyoruz. Bilgisayarlardaki adres çubuğudur bu. Yazacağımız adresi buraya yazmamız içindir.
Verdiğim adresi: linkini buraya yazıp YER İMLERİNE EKLE derseniz,
her girdiğinizde tekrar tekrar yazmak zorunda kalmazsınız.
Daha sonra İnternet Modülüne girdiğinizde Yer İmleri Sekmesinden Ücretsiz Facebook'a ulaşabilirsiniz. Bi tıklamayla girersiniz.

ZeyNoO

V.I.P
V.I.P
Mobil facebook var mesela bu ücretli..

Ama verdiğim linkle girdiğinizde ücretsiz.
Ben aylardır ücretsiz olarak bundan giriyorum.. hattım avea..
Ayrıca diğer operatörlerdende aynı şekilde ücretsiz.
Sadece dediğim şekilde resim ve video görüntülemeye çalışırsanız o zaman ücretliye geçer..