Yüreğim

KıRMıZı

TeK BaşıNa CUMHURİYET
V.I.P
bu yazıyı sen mi yazdın harikasın vallaa ben alıntı sanmıştım..belkide içimizden birinin yazmış olması bizi bu kadar bagladı konuya:)

İLkİm*

MaviKuş ~
Özel üye
teşekkür ederim canım beğenmene sevindim :)

olabilir .. hissettiniz belkide benim yazdığımı :P
aslında ben bunu yazablicek bi kağıda sahip değildim o an ve sadece elimde kalabilmesi için buraya yazmak zorunda kalmıştım ..yoksa kolay kolay bu tarz yazdıklarımı paylaşmam :) ve aslında önemsenmiyeceğini sanarak bunu paylaşmıştım :)

KıRMıZı

TeK BaşıNa CUMHURİYET
V.I.P
içinde aşk olan neyi önemsememişim ben...okuduğum an aklımdan geçeni yazmıştım ben..sanki bnm yüreğim anlatılıyodu orda..aynı yüreğimi taşıyoruz yoksa:):P

İLkİm*

MaviKuş ~
Özel üye
senin aşk konusundaki yazıları önemsediğini biliyorum canım :) da bunu ben yazdım ya ne biliyim işte önemsenmez gibi gelmişti ..

valla bilemiyorum .. aynılarmı acaba :P :P

İLkİm*

MaviKuş ~
Özel üye
biraz öyle oldu :P :P :) az biraz onra kendimi önemli biri gibi hissedicem .. ki yazdığımıda okuyorum okadar güzel de değil ..

şımartılıyorum bak sonra önüme geçemezsiniz uyarıyım :D

KıRMıZı

TeK BaşıNa CUMHURİYET
V.I.P
şımarmak feda olsun ya...şımarda bence güçlü kalemini her zamn yansıt bize...ayrıca konuya rep vericektim veremiyomusum...daha önce vermişim....repinide almış sayy...ben çok begendim valla...dur bi daha okuyayım..

İLkİm*

MaviKuş ~
Özel üye
çok teşekkür ederim canım :) ayrıca rep önemli değil :P gerçekten beğenmen hoşuma gitti :) mutlu oldum :P ayrıca Mercimek olsaydı söylerdi ben kolay kolay okutmam yazıklarımı onun bile sadece uzaktan gördüğü ,yazdıklarım var.. sanırım içimden çok şey paylaştığım için okunmasından huzursuz oluyorum sanki çıplak kalıyormuşum gibi içim ürperiyor .. değişik bir his ifade edebildim mi bilemiyorum.. Böyle işte .. :)

tekrar söylüyorum cidden çok mutlu oldum :)