YüReĞiM aCıYoR......

KıRMıZı

TeK BaşıNa CUMHURİYET
V.I.P
Bir dilin bütün sözcüklerini kullansam seni tarif edemeyeceğimi biliyorum.Seni düşünürken artık yoruluyorum desem inanırmısın?..Ya ben gözümde çok büyüttüm,olmayacak hayallere kapıldım,yada herşey gerçektide yetemedim bır türlü sana.Oysa bilirsinki onca yüreği yüreğine tercih ettim.Tercihim sendinde,neden tercihin olarak kalmama izin vermedin?..Bıkkınlık veren şu günler saatlerden farksız.Yetersiz zaman kaybolup gidiyor cansız cansız.Sözler bitti sendede bende neden bitemiyor bir türlü.Şaşıyorum kendime.Kızıyorumda.Susmak ne kolay değilmi?..senin yaptığın gibi.Yüreğimin acıdığını bildiğim gibi,yarına dair,sana dair hiç birşey bilmiyorum.Duygu ve düşüncelerim beni anlattığı vakit o zaman dinliyorum kendimi.
Ne çok özen gösterirdim sana,söylediğim her cümlenın üzerinde bin defa düşünürdüm,aşkımı anlatabıldımmı diye.Biliyorsun,ben yapabılecegım,yapmam gereken herneyse fazlasıya yaptım,bitmesin,gitmeyesin,kalasın,bırakmayasın diye..Hayatımda ilk defa bu kadar gurursuz davrandım ama herşey ikimiz içindi senin içindi..Aynı gökyüzüne merhaba diyor,aynı şehirde gözlerimizi açıyoruz,adım atsam adım atsan birbirimize yaklaşacagız biliyorum..Senın bu aramıza ördüğün set duvarlar,bu olmazların kendıne verdiğin bu sözun işte herşeyi bitiriyor.Benım bitmeme tek sebepde ''OLMAZ''' ların..
Diğer bir yanım yarım şimdi.Yakınsın bir o kadarda uzak bana.Elimi uzatsam telefonun diğer ucundasın,adım atsam yanındayım,ama gelmezsın artık gittin ve ''SUSTUN''..Seni öylesine kendımden çok sevdimki,ailemden sonra herşey oldun sen bilirsin.Dalından koparılmış bir yaprak gibi esip buralardan gitmek bi başıma kalmak istiyorum.Rüzgarın esintesine kapılmış gönlüm seninle olmasada,yanımda değil uzağımda olsamda,kalbım kopmuyor kopamıyor senden.Kalbim buruk,bakışlarım nemli,ellerim hep dua anında dualarımın en içtenı ve en güzelleri hep sanadır yine her daim..Güzel gözlerin bir buçuk aydır benden çok uzaklarda..Hala vazgeçemiyorum görüyorsun ya,sana olan bu sevgim sen olsanda içimde olacak olmasanda.Sevmişim bi kere seni.SEVDİĞİM,KIYMETLİM demişim varmı kaçarı?..
Özledim seni,seni özlemeyı en çok ben bilirim,hiç yakınmıyorum özlemekten.Üstelik kavuşmama ihtimali soğuk bir taş gibi karşımda dikilip dururken sana dokunamamak yüreğimini böylesine acıtırken..
Benki;yüreğimi kanatan bu acıya,bu gözyaşlarına inat sensiz yaşanan bu sevgiyle birlikte şimdi sensiz ama en çok seninleyim!!..