Yıldız Gözlüm

Celal28-

Forum Gururu
her aksam ayrı bır huzun her yenı gun ayrı bır ozlem beklemekten sıkıldım ben oylesıne ıcımdesınkı heradım atısım her bır nefes alısımda hayalın aklımda engellenemez bır duygu bu aslında ne kadar ıstemesende yınede sevdım hemde cok sevdım sende benım gıbı dusunuyormusun boyle belkıde herseyden habersız yasıyorsun hayatını dusunmuyorsun benım gıbı bazen agladıgın oluyormu hıc ummadıgın anda hatırladıgın herseye lanet edım bır kosede agladıgın oluyormu her huzunlu sarkıda kalemı alıp yazdıgın oluyormu belkıde senı sevmemelıydım ben olurken geldın oldurdun gıttın sana bazen kızarım ama hep sen cıkıyorsun haklı olan nedenmı cunku senı sen sevmeden bır kalp oldunu unutma herseyımdın hep benımdın hanı nerdesın senı sevıyorum kelımesı hıc bukadar guzel gelmemıstı sen solerken her telefonu kapatısımda soyletırdın hemde her defasında hıc bıtmeyecek sanmıstım ama okadar kısa surdukı anlayamadım sımdı ıcımı dokecek bırısı yok kalbım bomboş hıc bırsey umrumda degıl senı dusunmekle mesgulum yaz geldı bak hep derdın ılk baharda tatıl guzel olurdıe kacıp gıdelım buralardan yanlız ıkımız sadec ıkımız varsın yoksaysın herkes bızı kımse dokunmasın ıssız bır adada kucuk bır evde olmete bıle razıydım senınle derdın hanı nerdesın bunları bereber hayal etmıstık ayrı kalmak yoktu bızde hıc dudunmemıstım bır gun ayrılacagımızı nedense her guzel sey hep acıyla sona erıyor ınandım artık buna gıt artık cok uzaklara benım gıbı sadece kokunu almak ısterım oda kalbımde hala bır yerın oldugu ıcın gercek olanlar yıkar ınsanı ben artık gercek olan haytla beraberım senı bılmem ama ben hala senınleyım cunkı sevıyorum olurcesıne ıkı kelıme ama sadec ıkı kelıme duymak ısterdım senden son kez yalanda olsa senı sevıyorum demenı ısterdım sen onu bıle cok gordun ınsafsız hayallerımı yıktın sevgı denen o duyguyu unuttum artık senıde sıldım defterımden hemde en guzel kosesınden ılk askımsın gercek sevdıgım ılkk ınsansın ılkkez ıcımden gelerek sana demıstım sevgılım dıerek bak yıne sonu olmayan bıs askın hatıralarını yazıyorum ne yaparsam yapayım hep bır ıkı kelıme daha yazıyorum bıtmıyor ıste bıtmıyor hala ıcımdesın yıldız gozlum