• Merhaba Ziyaretçi.
    "Yapay Zeka Objektif " Fotoğraf Yarışması başladı. İlgili konuya  BURADAN  ulaşabilirsiniz. Sizi de bu yarışmada görmek isteriz...

Yılbaşını evinde geçiren var mı?

Suskun

V.I.P
V.I.P
Bizde evdeyiz ama misafir gelecek,tüm öğleden sonrayı yemek hazırlamakla geçirdim...Menüde ne var diyecekseniz:)
Mercimek çorbası,lahana sarması,tavuk,rus salatası,ıspanaklı börek,turşu kavurması,kaymaklı cevizli kabak tatlısı,meyve + çocuklara yaş pasta , çerez, meyve suyunu saymıyorum.

arz-ı hal

şşşşştttttttt
Özel üye
Bizede gelecekler az sonra başlarlar:)ailenin büyüğü babam olunca...yemekleri hazırladım ama annem yok diye yengemler de getireceklermiş yemekten ziyade pasta,börek yaptım:)

CeBuR

[maximum hokeli]
Özel üye
Bizde evdeyiz ama misafir gelecek,tüm öğleden sonrayı yemek hazırlamakla geçirdim...Menüde ne var diyecekseniz:)
Mercimek çorbası,lahana sarması,tavuk,rus salatası,ıspanaklı börek,turşu kavurması,kaymaklı cevizli kabak tatlısı,meyve + çocuklara yaş pasta , çerez, meyve suyunu saymıyorum.

nolur size geleyim :)

ZeyNoO

V.I.P
V.I.P

Offf canım çekti şimdi yaaa. Ellerine sağlık Suskun, yiyecek misafirlerinize şimdiden Afiyet olsun ne diyim :)
Bende mi gelsem napsam :kik

yesim434

Hırçın Karadeniz Kızı Biricik Yeşim
AdminE
Bizde evdeyiz yani ben :)))) gerisi golun kenarina hava fisek gösterisi izlemeye bende belkim buraya giderim ziyaret icin merak edenler arkamdan buyursun
amazing-fireworks-1.jpg