Yılbaşını evinde geçiren var mı?

Suskun

V.I.P
V.I.P
Bizde evdeyiz ama misafir gelecek,tüm öğleden sonrayı yemek hazırlamakla geçirdim...Menüde ne var diyecekseniz:)
Mercimek çorbası,lahana sarması,tavuk,rus salatası,ıspanaklı börek,turşu kavurması,kaymaklı cevizli kabak tatlısı,meyve + çocuklara yaş pasta , çerez, meyve suyunu saymıyorum.

arz-ı hal

şşşşştttttttt
Özel üye
Bizede gelecekler az sonra başlarlar:)ailenin büyüğü babam olunca...yemekleri hazırladım ama annem yok diye yengemler de getireceklermiş yemekten ziyade pasta,börek yaptım:)

CeBuR

[maximum hokeli]
Özel üye
Bizde evdeyiz ama misafir gelecek,tüm öğleden sonrayı yemek hazırlamakla geçirdim...Menüde ne var diyecekseniz:)
Mercimek çorbası,lahana sarması,tavuk,rus salatası,ıspanaklı börek,turşu kavurması,kaymaklı cevizli kabak tatlısı,meyve + çocuklara yaş pasta , çerez, meyve suyunu saymıyorum.

nolur size geleyim :)

ZeyNoO

V.I.P
V.I.P

Offf canım çekti şimdi yaaa. Ellerine sağlık Suskun, yiyecek misafirlerinize şimdiden Afiyet olsun ne diyim :)
Bende mi gelsem napsam :kik

yesim434

Hırçın Karadeniz Kızı Biricik Yeşim
AdminE
Bu Ayın Lideri
Bizde evdeyiz yani ben :)))) gerisi golun kenarina hava fisek gösterisi izlemeye bende belkim buraya giderim ziyaret icin merak edenler arkamdan buyursun
amazing-fireworks-1.jpg