yeni yılda erkeklere alınacak hediyeler 2014

RUZG4R

ÖylesinE ♔
Özel üye
Erkeklere Alınabilecek Yılbaşı Hediyeleri
Bayanların en büyük kararsızlığıdır erkeklere hediye almak .Erkeklere alınabilecek bir çok hediye alternatifi var saat,cüzdan,sigara kullanıyorsa sigara tabakası,kol düğmesi ,Tuttuğu takımın forması, atkı, bere takımları,Güneş gözlüğü,Tesbih,Adının olduğu bir Anahtarlık ..Oyun oynamayı sevenlere ;Tavla, dama, satranç, su doku, yarış arabaları, bilgisayar oyunları gibi

RUZG4R

ÖylesinE ♔
Özel üye
Erkekler köstekli saati sever özellikle sevgilinize alabileceğiniz kalıcı güzel bir hediye olabilir ..

nazenin

MiKRoSKoBiKCaNLı
Özel üye
o kadar oluyo muymuş fiyatları.. bende buyükbabamın saati var bana hediye etmişti küçükken hala çalışıyo da.. gerçek yada sahte olduğunu nasıl anlıyoruz ki acaba.. :)

ZeyNoO

V.I.P
V.I.P
Bir erkek olduğun için bayanlara alınabilecek hediyeler diye bir konu açmanı beklerdim :D
Sen şimdi sana hediye alalım diye imamı ediyorsun :P
Şaka tabi :D

Erkekler hediye bekler mi ki :D ben hiçbir erkeğe hediye almadım diyecektim ki, yıllar yıllar önce birine kazak aldığımı hatırladım :P
Ve abime doğum gününde büyük tahta araba almıştım çünkü onda küçükleri vardı :D
Abimin doğum günü dedimde doğum günü yaklaşıyor yine :// ama param yok alamam :D

hediyeyi kim icat etti :D
ben niye bu kadar çok konuştum :D gidiyorumm bu konudan :))

YoRuMSuZ

Biz işimize bakalım...
Ucuz satılanlar zaten çakma. Bu bahsettiğim saatler özel siparişle İsviçre'de özel olarak Türkiye için yapılmıştı. Fiyatları da el yakıyor gerçekten o da bulunabilirse. Bir de köstekli saat için kesinlikle yelekli takım ya da yelek şart :P Diğer kıyafetlerle pek uygun düşeceğini sanmam :)

RUZG4R

ÖylesinE ♔
Özel üye
Bir erkek olduğun için bayanlara alınabilecek hediyeler diye bir konu açmanı beklerdim :D
Sen şimdi sana hediye alalım diye imamı ediyorsun :P
Şaka tabi :D

Aslında maksat oydu baktım abinin amcası :P bu başlık daha çok aranıyor diyor bunda karar kıldım onuda sen açıver :P

Ucuz satılanlar zaten çakma. Bu bahsettiğim saatler özel siparişle İsviçre'de özel olarak Türkiye için yapılmıştı. Fiyatları da el yakıyor gerçekten o da bulunabilirse. Bir de köstekli saat için kesinlikle yelekli takım ya da yelek şart :P Diğer kıyafetlerle pek uygun düşeceğini sanmam :)

Abi sen istiyordun yelekli takım almadın mı daha ..Bak buda olabilir hediye olarak yelekli bir takım alınabilir :P

Daha çok seçenek istiyoruz @RUZG4R bey :P

bir zahmet sizde destek atıverin :D

İyi ki erkek değilim bunlar ne yaa :P

sen nasıl bir şey bekliyordun mercimek :D

Düzenleyen yönetici: