Ve Zaman Ayrılık Vakti.

YoRuMSuZ

Biz işimize bakalım...
PM ile ad soyad birlik vs gerekli bilgileri ilet bana ahbeabi. Tanıdığım yok ancak birilerini ayarlayabiliriz belki rahat etmen için.

ahbeabi

Uzman
Herkese kucak dolusu selamlar. Sizleri Çok Özledim Dün gece eve yetiştim, çok şükür acemilik bitti. Usta asker olduk artık. Yorumsuz kardeş Son Mesajını yeni okudum kusura bakma o zamandan bağlanamıyordum nete. yazmışsın çok teşekkür ederim. Varlığınız yeter sizleri çok seviyorum. Allaha emanet olun. Pazertesi gününe kadar burdayım zaten bol bol görüşürüz inş.
Şafak 400 :( bitermi ?:v

Not:Usta birliğm Balıkesir merkeze çıktı.

kelebek

-ütopik-
V.I.P
Ahbeabi hayırlı olsun. Usta birliği de iyi bir yer gibi görünüyor sevindim senin adına. Şimdiden hayırlı teskereler tekrardan :)

EsteLya

Aktif
Herkese kucak dolusu selamlar. Sizleri Çok Özledim Dün gece eve yetiştim, çok şükür acemilik bitti. Usta asker olduk artık. Yorumsuz kardeş Son Mesajını yeni okudum kusura bakma o zamandan bağlanamıyordum nete. yazmışsın çok teşekkür ederim. Varlığınız yeter sizleri çok seviyorum. Allaha emanet olun. Pazertesi gününe kadar burdayım zaten bol bol görüşürüz inş.
Şafak 400 :( bitermi ?:v

Not:Usta birliğm Balıkesir merkeze çıktı.

Şafak 400 Surda ne kalmiski Ahbeabi cogu gitmis az'i kalmis :P
Aramiza tekrar hos geldin gercekten özledim seni... digerlerini bilemem :P

çılgınım_www

Forum Tutkunu
ahbeabi bizde seni çok özledik hemde çok özledik :)mesajını yeni okudum :( ama seni dört gözle bekliyoruz haberin olsun:):) biara gelirsen okursun bu mesajımı inşallah...:)