Ve Zaman Ayrılık Vakti.

ahbeabi

Uzman
Evet Arkadaşlar;
Konu başlığında Belirtildiği gibi, Vakit ayrılık vakti, ölüm ile ayrılığı tartmışlar, elli dirhem ağır gelmiş ayrılık; misali çok ağır geldi sizlerden ayrılmak hemencecik gidiyorum diye ayrılmak gelmedi siz değerli dostlarımdan, o yüzden erken yazmak istedim. Belki bu ara zarfında fazla takılamam aranıza ama elimden geldiği kadar katılmaya çalışıcam. Dünyanın Kanunu bu ne diyelim, her vuslat akabinde vardır bir veda, her veda sonunda çıkar acı bir nida. İşte içten gelen bir acı nida ile hepinize gönülden elveda, her ne kadar tam ayrılmasakta, o kadar alışmıştım ki hepinize değil günler, saniyeler bile boğuyordu sizden ayrı geçince. Kusuruma bakmayın; Bir şekilde veda olmalı... zorda olsa veda cümleleri kurulmalı. İnsan sevdiklerine veda eder, bende siz sevdiklerime veda edip ayrılmak istedim aranızdan. Sizlerle çok güzel günler geçirdim. Gerek üzüntülü anımızda üzüntülerimize deva aradık, gerekse mutlu günlerimzi beraber paylaştık. Sizlere karşı hatalarım çok oldu biliyorum. Sizleri bilmeden kırdığım, incittiğim zamanlar olduysa Lütfen Affedin.

Bir aydan az kalan Kasım Ayının 9' unda vatani görevimi yerine getirmek için kışlanın yolunu tutacaz her Türk gencinin onurla yaptığı gibi, Ailemle zaman geçirebilmek için yıllık izine ayrıldım. Bu süre zarfında belki foruma giremiyebilirim. Sizden Tek Ricam; sizlerden çok şey öğrendim, emeğiniz ve hakkınız çok geçti üzerime. Hakkınızı Helal etmenizi istiyorum, Hakkınızı Helal edin olurmu; Benden yana hakkınız yok gerçi ama varsada helal olsun Allah yar ve Yardımcınız olsun. Allaha Emanet olun. Sizleri Yürekten Seviyorum....

sherry

V.I.P
V.I.P
Ya birdenbire nerden çıktı bu böyle:( Çabuk bitir askerliği de forumu sensiz bırakma;) Hakkım varsa tabiki helal olsun. Şimdiden hayırlı teskereler diliyorum. En büyük asker bizim asker:):):)

yesim434

Hırçın Karadeniz Kızı Biricik Yeşim
AdminE
Asker

550 gün ağırlığında
78 hafta uzunluğunda
18 ay genişliğinde
13200 saat çapında
Dayak ile uslanan
Tıraş ile süslenen
Bulgur pilavi ile beslenen
Çavuşun geri tepmesiyle
Onbaşını ileri itmesiyle
Seri olarak dayak yiyen
Bir yanlış hareketinde
Alçak sürünmeye mahkum edilen
1976 model yeşil renkde
Sonsuz dayanma gücüne sahip
Bot ile kep arasına sıkıştırılmış
Allahın garip bir kuludur asker​

Allah hayirli gine gidip görevini yapip gelmek nasip eylesin Simdiden hayirli teskereler

çılgınım_www

Forum Tutkunu
tanışmamıştık daha yeniyim ama üzücü bir durum gerçekten bilirim ..
umarım yani inş. arkadaşlarının arasına geri dönersin...
Hayırlı teskereler :)

YoRuMSuZ

Biz işimize bakalım...
Üzüldüm be ahbeabi. Ama üzüntü ile birlikte forumdan birininin böylesine kutsal görevi yapmak üzere gidecek olmasının onurunu da hissettim. Hele ki bu üyemiz yönetimden biri olunca, tavır ve davranışları ile herkesin takdirini toplamış, hiç kalp kırmamış, kişiliği ile ben burdayım diyebilmiş bir kişi olunca üzüntü de onur da daha büyük oluyo.

Allah güle güle gidip gelmek nasip etsin ahbeabi. Demekki elleri kırılacak kişilerin ellerini kırma sırası sana geldi. Yolun açık olsun. Hem kalbimizde hem forumdaki yeriniz ayrılmıştır.

Napıyorum ben yaaa. Daha burdayız demi. Sanki bir saat sonra gideceksin gibi olmuş yazı :) Çook daha konuşuruz.

ahbeabi

Uzman
Hepinize Yürekten Teşekkür Eder Saygılar Sunarım. Daha burdayım inşallah gidene kadar, ani ayrılık, apar topar bırakıp gitmek olmazdı diye düşündüm. Selam ve Dua İle.

aykan_65

Üye
Şüphesiz tüm ayrılıklar bir kavuşmanın başlangıcıdır, gidişini vuslatla sonlandırman dileğiyle, Tüm Mehmetler gbi sen de Allah'a emanet ol....

ahbeabi

Uzman
Çok Teşekkür Ederim. Az Kaldı Gitmek için Gün sayıyorum. Rabbim Vatanımızı ve Milletimizi Korusun, birlik ve beraberliğimizi arttırsın, birlik beraberliğimizi bozmak isteyenlere fırsat vermesin, Vatanımıza yan gözle bakanları Kahhar ismi hatrına Kahhar ismi ile kahreylesin.