Unutmaya Çeyrek Kala..

GüLüCüKツ

Tatlım tatlım 👶🏻
V.I.P
Unutmanın kıyısındayım seni. Son çırpınışlar kaldı içimde hasretine dair. Ümitler çoktan öldü sevgiler gömüldü bir ağaç dibine ve yeri işaretlendi çarpı işareti ile belki bir gün lazım olursa kolay bulunsun diye. Anılar kaldırıldı tozlu raflara bir iki resmin var ortalıkta önemli değil onlarda bana bakmıyor zaten. Yaşanan güzel günler eklendi aşk envanterinin en özel sayfalarına. Kötü anılar hiç açılmayacak bir kutuya kitlendi.

Söylenmemiş ne kadar söz varsa yasaklandı artık. Senin olduğun yerlere giden yollar ulaşıma kapatıldı. Telefon numaran silindi rehberden. Adının eş anlamlısı yalan oldu benim sözlüğümde. Senin sevdiğin şarkılar çıkartıldı müzik listemden.

Seni hatırlatan ne varsa bir bir kaldırıldı ortalıktan. Üstüne kokun sinmiş atkını takmıyorum artık. Bir beyaz gömleğime dokunmadım olduğu gibi dursun istedim üstünde gözyaşlarımız kalsın istedim bilirsin değerliydi gözyaşların senden sonrada değerli kalsın istedim. Seni unutmaya çeyrek var şimdi.

Hani derdin ya unut beni az kaldı isteğini yerine getirmeye. Benden nefret et derdin ya bir onu beceremiyorum işte bir onu yapamıyorum ne yazıkki. Oysa herkes ne kadarda uğraşıyor senden nefret etmem için neler konuşuyorlar arkandan bir bilsen. Kulak tıkıyorum artık senle ilgili gelen haberlere.

Biri varmış dediler hayatında hatta dünde başka biri ile daha görmüşler seni bir yerlerde ve aslında aklındaki kişide bir başkasıymış sen ne istediğini bilmeden yürekten yüreğe dolaşırmışsın. Aşk arsızı olmuşsun bilmeden şimdi dillerdesin üzüldüm duyduklarıma ama sadece senin adına.

Bir sözün daha geldi aklıma ben sana layık değilim senin için doğru kişi değilim. sanırım haklısın şimdi hak veriyorum sana. Sen bir rüzgarsın bugün bana esersin yarın başkasına öteki gün bir başkasına. Bir sevgi bir aşk yetmez yüreğine senin. sen bir kişiyi sevemezsin sonuna kadar. Ne yazık bir gün çok aradığın sevgiyi bulamadan kaybedeceksin yabancı kollarda benliğini. İşlediğin aşk suçlarından mahkum edileceksin ömrünün sonuna kadar sevgisiz yaşamaya.

Bir sevgi vermiştim dünyana senin yürüdüğün karanlık yolları aydınlatsın diye şimdi o sevgi ışığımı da aldım yolundan ister karanlıkta yürü ister loş ışıkta. Bir hayalini saklıyorum yalnız gecelerime güzelliğini saklıyorum rüyalarıma bendeki seni saklıyorum kendime ve sendeki seni atıyorum uçsuz bucaksız denizlere.

Ben artık kendi masalıma dönüyorum seni yalan dünyanda yalan sevgililerine terk ediyorum.

Ben şimdilerde seni unutuyorum seni sevmekten değil senden vazgeçiyorum.

SEN SENİN GİBİLERE LAYIKSIN YALANCILARA... BENİM YÜREĞİM BİR NUMARA BÜYÜK SANA...