Ünlülerden Alıntılar

Çirkin Kral

Forum Tutkunu
"Kameramanlar tasidigimiz elbiseyi çekmiyor ki kamerayi alta koyup iç organlarimizi çekmeye çalisiyor..." => Tugba Özay

Seren Serengil: Sevgilin nereli?
Telefonla baglanan seyirci: Kars...
Seren Serengil: Dogu tarafi oluyor degil mi?

"Sanli Tük bayragimiz sadece 1 milyona....." => (Aksam gazetesi reklami)

Ebru Destan: Bana göre 20 yasina kadar herkes teenage'dir...
Zaga'da bir seyirci: Do you speak Turkish?
Ebru Destan: Ayip ayip, önce Türkiye'de Türkçe konusmasini ögren!..

-"Evet tüm bölgelerimizden puan durumunu aldik sadece yurtdisi bölgemiz kaldi.." => (Öykü Serter)

-"Zaten her zaman ya onu bana soruyorlar ya da bana onu soruyorlar..."=>Sibel Turnagöl (Kerem Alisik'la ilgili sorulan birsoruyu cevaplarken)

-"Kafanda onu hirs et..." =>Seren Serengil

-"Seyretmedim, görmedim ama gördügüm kadariyla söylüyorum gol degildi..." => Fatih Terim (Adanaspor-Galatasaray maçi sonrasindaki toplantida)

-"Sizin karsiniza iyi çikabilmek için elimden gelenin en iyisini yaptim, her geleni yaptim..." => Gülben Ergen

-"Sehpaya benziyor ama bunun ayakta durabilitesi yok!.."
Pinar Altug (Eline boyamasi için tutusturulan raftan bahsediyor)

"Istanbul'un 5'de yarisini gezdim.." => Cüneyt Arkin

"Simdiki yarismacimiz dadaslar ülkesi Erzurum'dan !!" => Neco

"Simdi baska bir boyuta geçelim..." RT2 Aksam Haberleri Spikeri (Bir haberden baska bir habere geçerken geçis cümlesi)

-"Tek estetiksiz mankenlerden biriyim ben" => Tugba OZAY

-"Taktiksiz Viken" => BBG'de bir pankart

-"Hazir olduktan sonra 'hazirim' deyin, gong sesini duyduktan sonra yarismaya baslayabilirsiniz..." => "Sans Kapiyi Çalinca" programinin sunucusu Nil Yigitbas (Sagir ve dilsiz yarismaciya söylüyor)

Metin Uca: Yol yapiminda kullanilan 4 tekerlekli araç, D biir, ikii?
Yarismaci: Drayder!..

Metin Uca: Bir örümcek tarafindan isirilip üstün güçleri olan bir kahramana dönüsen çizgi film kahramani, Ö biir, Ö ikii, Ö üüç?
Yarismaci: Örry Potter!..

Neco: Ne is yapiyorsunuz?
Yarismaci: Su an issizim Neco bey...
Neco: Harika... Süper!..("En Büyük Yarisma Bu Yarisma" adli yarismada)

-"Savas ortamlarinda silah ve savas araci ihtiyaci ön plana çıkıyor..." => Tuncay Özkan

-"Son derece ayrilma karari aldik..." => Ebru Gündes

Metin Uca: Akdeniz'de yasayan saldirgan bir köpekbaligi türü,"C"harfi?
Yarismaci: Caws!..

Milletvekili 1: Bakin burada ülkenin geleceginden bahsediyoruz.
Milletvekili 2: O zaman sen kagida resim de çiziyorsundur.
Milletvekili 1: Masaya çizmekten iyidir!.. (Meclis TV'den)

-"Biri beni çagirtip dört saat bekletse, yarim saat sonra giderdim!.." =>Ali Sen

-"Evden ayrilmanin hemen ardindan ev tam bir dengeler silsilesi haline girdi..."=> BBG sunucusu Öykü Serter

-"Sanki Hollywood'daki gibi program oldu yaaa..." => Seren Serengil

-"Suriye'nin PKK'yi Türk turizmine engel olmak için yillardir bombaladigini biliyoruz..." => Gülgün Feyman (Flash Haber)

Bitirim Pokemonlar (Pokemon çizgi filminden, e tabi Türkce dublajla)
*Kiz: Kabutolar Pikaçu'yu öldürdü!..
*Erkek ve ana karakter olmasi muhtemel kisi: Allah belalarini versin,kitapsizlar, namussuzlar!..
*Diken saçli kisi: Haci sen ne diyorsun bu ise yaa, adam kral çikti?
*Ana karakter: O, benim üstat yaa, iyi heriftir...

-"Uzaya bizim borumuz çikmis!.." => Sinan Aygün (Challanger Uzay Mekiginde bizim bor madenimizin kullanildigini anlatmaya çalisiyor)

-"Müzikte tek eksigim opera..." => Dogus

-"Erdogan kendini ve özünü reddeden bir Brütüs..." => Sevket Kazan

-"Iste eski bir sarki sizler için yepyeni bir sekilde versiyonlandi..."=> Lokum FM'de bir DJ kizimiz

-"Geçen hafta bu taraftakini yaptirdim, bu hafta da öbürsükini yaptiracagim..."=> Özlem Yildiz (Disine yaptirdigi dolgudan bahsediyor)

-"Ben sana bir sey diyeyim de iyice soklan..." => BBG Belma

Sunucu: Hilal hanim, takip mesafesi nedir peki?
Hilal Cebeci: Takip mesafesi sey, simdi mesela ben su an 40 km. hizla gidiyorum ya, önümdeki araçla aramdaki mesafe de 40 km. olmalidir...
Sunucu: Hilal hanim, bu durumda Istanbul Ankara yolunda sadece 13 araç olabilir!

-"Evet sevgili seyirciler, ikinci tura baslamadan önce birinci tura basliyoruz..."=> Ece Erken