Tükenmişlik Sendromu Belirtileri?

Enda

Neylersin!!!
V.I.P
IMG_20220531_083931.jpg

IMG_20220531_084418.jpg

Peki siz de bu belirtilerden hangisi ve ya hangileri var?

Enda

Neylersin!!!
V.I.P
Duygusal olarak aşırı bunalma ve yorgunluk vardı şükür atlattım şimdi ama bu da tükendim anlamına gelmez:)

zevzek

zevzek®
Özel üye
Depresif haller vardı disari çıkmak istememek keyifle daha önceden yaptığın şeyleri yapmak istememek. Yorgunluk hali. Kaygı hep var zaten ..

Ama tabi B12 düşük çıkıyordu hala çıktığı oluyor B12 önemli fakat örneğin et yiyoruz diye aldığımızı sanıyoruz ama sanırım etlerde vitamin felan kalmadı. Direk almak gerekiyor varsa eksiklik.

Enda

Neylersin!!!
V.I.P
Depresif haller vardı disari çıkmak istememek keyifle daha önceden yaptığın şeyleri yapmak istememek. Yorgunluk hali. Kaygı hep var zaten ..

Ama tabi B12 düşük çıkıyordu hala çıktığı oluyor B12 önemli fakat örneğin et yiyoruz diye aldığımızı sanıyoruz ama sanırım etlerde vitamin felan kalmadı. Direk almak gerekiyor varsa eksiklik.
Ya benimkini de o tetikliyor gidip kan vermem lazım aslında ya benim ki zaten anemiye döndü hep düşük insanı depresyona sürüklüyor

Enda

Neylersin!!!
V.I.P
Vitaminler önemli baktırın. Sanırım tüm gidalarda vitamin felan kalmadı artık .. yoksa o kadar takviyeyi kime satacakalr
Yok kalmadı ya ben ilaçta kullanamıyorum mide koruyucuya rağmen bilmiyorum ilaç kullanmadan bir çözüm olsa keşke mide rahatsız olunca hiç emilim yapmıyor zaten