The Walking Dead - Dönüşen İnsanlar

r0se

Forum Onuru
Özel üye
Neymiş bu dizinin konusu, sarmayabilir beni. :P
Tarihi bir dizi kendini belli etmeden fantastiğe kaçıyor.Anlatılmaz izlenir.
Anlatılırsa diziyi izlemene gerek yok.
Ben yalvardım arkdasa izlerken nolur söyle nasıl devam ediyor şimdi ne olacak falan diye anlatmadı iyikide ip ucu vermedi yoksa izlenmezdi.
Böyle bir dizi işte

_nehir_

Schrödinger'in Kedisi ♕
Özel üye
Farklı insanlarla oynuyordu sanırım. Bi karaktere bağlanmak önemli bence her bölüm farklı insan sarmıyor belki ondan sevilmemiştir :)
Hmm evet o biraz film tadında zaten çok az bölüm çekiyorlar :) Benim arkadaşlar biraz manyak ya sürekli çekim ve mantık hatası buluyorlar ondan ısınamadılar. Ben çok takılmıyorum, fikir güzel, konu şahane :)

Penny Dreadful diye bi diziye başlamayı düşünüyorum, çok övdüler belki ilgini çeker :)

r0se

Forum Onuru
Özel üye
Hmm evet o biraz film tadında zaten çok az bölüm çekiyorlar :) Benim arkadaşlar biraz manyak ya sürekli çekim ve mantık hatası buluyorlar ondan ısınamadılar. Ben çok takılmıyorum, fikir güzel, konu şahane :)

Penny Dreadful diye bi diziye başlamayı düşünüyorum, çok övdüler belki ilgini çeker :)
Hiç tavsiye etmem.
Sürekli bir kasvet karanlık çekilmiş 1 szon izledim sıkıldım ben.
Ama sen seversn herhalde ilginç değişik bir konusu var özellikle frankenstein 'lı sahneler çok ilgi çekici :D

_nehir_

Schrödinger'in Kedisi ♕
Özel üye
Ben karakterlerin gerçekçiliğine çok takılıyorum izlerken, yani gerçekten güzel kurgulanmışsa kasvetli de olsa onu yaşamak isterim. Biraz da gotik şeyleri seviyorum şimdi doğruya doğru :D
Mr. Robot'u izledin mi?

r0se

Forum Onuru
Özel üye
Ben karakterlerin gerçekçiliğine çok takılıyorum izlerken, yani gerçekten güzel kurgulanmışsa kasvetli de olsa onu yaşamak isterim. Biraz da gotik şeyleri seviyorum şimdi doğruya doğru :D
Mr. Robot'u izledin mi?
tam senlik ozaman :D ama bi süre sonra sıkmaya baslıyor söyleyeyimde.

Onuda 1. bölümden ölmeye basladım sıkıntıdan.
Sanırım kaliteli diziler izleyince çok fazla diğerleri saçma yada sıkıcı geliyor insana ondan sanırım.
1.bölümden beni sarcak bir dizi yoksa hayatta izleyemiyorum. Baska varmı baska :D

_nehir_

Schrödinger'in Kedisi ♕
Özel üye
tam senlik ozaman :D ama bi süre sonra sıkmaya baslıyor söyleyeyimde.

Onuda 1. bölümden ölmeye basladım sıkıntıdan.
Sanırım kaliteli diziler izleyince çok fazla diğerleri saçma yada sıkıcı geliyor insana ondan sanırım.
1.bölümden beni sarcak bir dizi yoksa hayatta izleyemiyorum. Baska varmı baska :D
Valla var başka diziler de dizi zevklerimiz farklı galiba, sevmezsin gibi geldi şu an. Pes ediyorum :D

YoRuMSuZ

Biz işimize bakalım...
Bu arada dizinin 7. sezonu ve 14. bölmüne kadar izledim. Boşuna hoşuma gitmemiş dizinin dünya genelinde aşırı şekilde fanatikleri varmış. Dizide dönüşen insanların önemi gittikçe geride kaldı, daha ziyade az sayıda kalan insanların varlıklarını sürdürebilmek için oluşturdukları grupların birbiri ile mücadeleleri anlatılıyor. Kesinlikle izlenmesi gereken bir dizi The Walking Dead...

Birçok sitede 7. bölüm kaldırılmış telif hakları nedeniyle. Altta verdiğim siteden Türkçe alt yazılı olarak 7. sezon 14. bölüme kadar izleyebilirsiniz. Bu site reklamlarla boğmuyor diğer sitelerden çok daha kullanışlı. İlk konuya da linki ekliyorum.

Sanırım 7. sezon 15. bölüm çekilip sezon finaline girecekmiş. Sabırsızlıka beklediğim bir bölüm olacak. :)