Kaynak ikonu

Telekom Sorgusu Sistemi 2018-03-04

jeriko

Özel Üye
Özel üye
adı soyadı yazdığımda adres çıkmıyor yardımcı oabilirmisiniz

Ad soyad birde şehir yazmalısınız.Ben sizin sorunuz üzerine indirdim ve kontrol ettim.Ad soyad şehir ve doğrulama harflerini girince mahalle adının ve posta kodunun olduğu kısa adres çıkıyor.Ama detaylı açık adres vermiyor.

Birde bir soru sorduğunuz zaman biraz sabretmelisiniz.Konuyu ekleyen veya ilgilencek kimse o an olmaya bilir

gülen

Üyecik
slm ben yeni üyeyim link için teşekkür edrim sistem çok güzel ama
ben başarılı olamadım eksik yaptığım bişeymi var
adrese ulaşamadım bana yardım edermisiniz lütfen :(:confused:

alyaalya

Üyecik
selam yeni üyeyim program için teşekkürler... emeğine sağlık, ama ben programı indirdim ve bir sonuca ulaşamadım aynen uyguladım acaba nerde hata yaptım bana yardımcı olurmusunuz teşekkürler..

YoRuMSuZ

Biz işimize bakalım...
Bu programla ilgili küçük bir açıklama yapayım.

Program verileri telekomun 11881 sayfasından çekiyor. Oradaki sayfa çalışmazsa programdan da verim almanız mümkün değil. Telekom beyaz sayfaları alttaki linkten test edebilirsiniz.

karmantt

Üyecik
Arkadaşlar adres sorgulaması yapamazsınız. Numaradan veya isimden adres vericek sistem veya kurum türkiyede yok çünkü bu yasal değil. Sadece hukuksal işlem yapan kişilere savcılıktan alınan izin kağıdı karşılığında bu bilgi verilir. Adresten veya isimden numara sorgulaması yapılabilir ayrıca numara sahibi hattına gizlilik özelliğini koydurduysa bilinmeyen numaralar servisi veya beyaz sayfa servisi bu bilgiyide vermez...