Tam depremin merkezinde kalmak...

YoRuMSuZ

Biz işimize bakalım...
Bugünkü depremde tam depremin merkezindeydim Fethiye/Ölüdeniz'de arkadaşlar. Daha önce yaşamıştım depremi ancak bu denli yoğun hissetmemiştim baş döndüren ve insanın dengesini yitirtecek doğu batı yönünde bir sarsıntı. Üstelik telefonumun şarjı da bitikti :)

Kendime ve depremi yaşayanlara geçmiş olsun diyorum.

DELİBALTA Muharrem

Öyle bir geçer zaman ki!
V.I.P
Çok geçmiş olsun... Haberlerde izledim. Bizim de akrabalar var orada... Tüm depremi yaşayanlara tekrar tekrar geçmiş olsun. ALLAH beterinden korusun.

İLkİm*

MaviKuş ~
Özel üye
çok geçmiş olsun haberim yoktu deprem olduğundan .. evde hiç televizyonu açmadık bugün hala da açılmadı ..gerçekten depremi yaşamak o ortamda kalmak kötü .. Allahım kimseye yaşatmasınn

YoRuMSuZ

Biz işimize bakalım...
Teşekkürler arkadaşlar, daha şiddetlisini yaşamıştım ama böyle etkili değildi yatay eksende inanılmaz bir beşik hareketiydi. Allahtan fazla hasar yok duyduğuma göre 3 ev yılkılmış çatlaklar falan olmuş. Fethiye'de en yüksek 3 kata izin veriliyor zaten deprem bölgesi.

Çağlayağmur

👪
Süper Moderatör
@YoRuMSuZ çok geçmiş olsun depremi yaşayan biri olarak neler hissetmiş olabilecegini tahmin edebiliyorum. Allahım kimseye yaşatmasın inşallah.

Düzenleyen yönetici: