Tam Acılma Hakkında Düşünceleriniz Nelerdir?

YoRuMSuZ

Biz işimize bakalım...
Be şahsen dikkat edilmek kaydıyla ılımlı bir süreçle rutine dönme taraftarıyım. İnsanların bir kısmı hakikaten evine ekmek götüremiyor. Bir de turistlere her şey serbest olup bize nasıl yasak koyulur anlamakta güçlük çekiyorum gerçekten. Rus işgaline uğradık resmen buralarda.

KaderKatibi

Dürüstlük insanın kartvizitidir, Matbaada basılmaz
Özel üye
Aşılama süreci hızlıca devam ediyor umarım tam hedefe ulaşılır. Bu süreçte tedbiri elden bırakmadan koşullu olarak açılmadan yanayım.

yesim434

Hırçın Karadeniz Kızı Biricik Yeşim
AdminE
Bu Ayın Lideri
Türkiye bunu kendi basina karar vermiyor ilk basta bunu belirteyim :)))
evet turistlere yasak yokk ama kendi insanina yasak var ya varmi böyle bir sacmalik :)) evet sacmalik bence cunku heryer kapali sadece bakkal firin vs acik yaf allah askina turist ne yapsin bakkalda yada a101 de konple kapayinn olsun bitsin cunku konple kapayinca daha cabuk iyilesme suresi olur ve acilim daha erken olur du
simdi ne kadar asi yapiliyor olsada o maske takilacak toplu alanlarda yada kapili alanlarda ama öyle dusunuyorum ki coklari diyecek ben asi oldum maske takmayim ve adim gibi eminimde böyle seylerle karsilasacagiz

Enda

Neylersin!!!
V.I.P
Be şahsen dikkat edilmek kaydıyla ılımlı bir süreçle rutine dönme taraftarıyım. İnsanların bir kısmı hakikaten evine ekmek götüremiyor. Bir de turistlere her şey serbest olup bize nasıl yasak koyulur anlamakta güçlük çekiyorum gerçekten. Rus işgaline uğradık resmen buralarda.
Evet o eve ekmek götüremeyenler en sıkıcı can yakıcı tarafı daha önce de söyledim şu dönem de kapanmalardan ve coronavirüsten en çok etkilenenler küçük esnaflar oldu;)
Rus işgaline uğradığımızda doğru ortalık onlara kaldı:)
konple kapayinn olsun bitsin cunku konple kapayinca daha cabuk iyilesme suresi olur ve acilim daha erken olur du
Bunu kışın yapacaklardı ama bir türlü beceremiyorlar canım ,doğru kararlar alamıyorlar bence ;)
Şu an için tam kapanma çok zor şu an turizm zamanı turizm den ekmek kazananlar var ;)

Ya turizm demişken gecen arkadaşımla görüştüm whatsapptan aşı oldun mu dedim hayır dedi otelde çalışıyor aşı olmadan otele almışlar düşünün neymiş eleman çok azmış falan feslikan hala bazı şeyler sıkı tutulmuyor maalesef