Sosyal Olumsuzluk

ZeyNoO

V.I.P
V.I.P
Sosyal Olumsuzluk

Olumsuzluklara yaşamınız süresince geçit vermemelisiniz. Çevrenizi olumlu insanlar ve etkinliklerle çevirirseniz, olumsuzlara karşı bir Çin Seddi yapmış olursunuz.

Olumlu tavrı ve düşünceyi bir ışık, bir yol, bir hedef olarak belirlemelisiniz. Bunu uygulamalı, kendinize telkin etmeli ve günlük yaşamınızın bir parçası haline getirmelisiniz. Aksi halde olumsuz virüs size de girip, için için bitmenize neden olabilir.

Şu ana kadar sürekli kişileri dile getirip, olumsuzluğun negatifini, olumlu düşüncenin yine kişi ve kişiler üzerindeki pozitivizmini anlatmaya çabaladım.

Elbette SOSYAL OLUMSUZLUKLAR da bizleri etkileyebilir. Tıpkı parlak güneşin, kara bulutlarla örtülmesi gibi.

Olumlu düşünceler denizinde, başarıyla yüzen sizin, gücünüzü kırıp, o disiplinli çabanızı yok ederek, zamanınızı çalıp, kula
çlarınızı dinlenmek bahanesiyle kullanmanız için yapılacak telkinlere, kabaran ve sizi durdurmaya çabalayan dalgalara asla kulak asmayarak yanıt vermelisiniz. YÜZMEYE DEVAM ETMELİSİNİZ.

Çünkü sizin çaba ile bütünlediğiniz olumlu düşünceleriniz, hedef olan sahile doğru, aralıksız yüzmenizin sonunda elde edeceğiniz başarıdır. Yanınıza sokulup dinlenmenizi önerene dikkat etmelisiniz.

Çünkü hayat oyuncusu adayı veya başarıyı kovalayan insan, YORGUNLUĞU HİÇ BİLMEYEN-TATMAK İSTEMEYEN KİŞİLİKTİR.

O, DEĞİŞİMİN KULAÇLARINDA SAKLI OLDUĞUNU BİLDİĞİ İÇİN, SÜREKLİ YÜZEREK HEDEFİNE, SONRA DA YARATACAĞI HEDEFLERE YÜZMEYİ SEVER.

Kazım Eryüksel
 
Top