• Merhaba Ziyaretçi.
    "Yapay Zeka Objektif " Fotoğraf Yarışması başladı. İlgili konuya  BURADAN  ulaşabilirsiniz. Sizi de bu yarışmada görmek isteriz...

Şort İndi Kaleci Şoka Girdi

LoSt_LoVe

Forum Onuru
Şort indi kaleci şoka girdi

Böyle gol zor görülür. Futbolcular, kimsenin aklına gelmeceyek bir şeytanlıkla topu ağlara yolladı.
76328.jpg


u.20081118083545..jpg

Yeşil sahalarda amaç gol atmak. Bunun için 'her yol mübah' diyenler şortlarını bile indirmekten çekinmiyor.

Evet yanlış duymadınız akıllara durgunluk veren olay İtalya liginde yaşandı. Serie A 12'nci haftasında Catania-Torino arasında "şort indirme" krizi yaşandı.

Maç berabere giderken Catania 80'inci dakikada ceza sahasına yakın bir noktada serbest vuruş kazandı. Kalecinin önündeki 4 Catanialı futbolcu Torinolu kalecinin dikkatini dağıtmak için şortlarını indirdi.

Kaleci Sereni neye uğradığını şaşırdı. Motivasyonu dağılan kaleci, topu ağlarında gördüğünde uyanabildi. Torino takımı inik şortların azizliğine uğrayarak, maçı 3-2 yenik kapadı.

Bu iginç olaya hakemlerden tepki gecikmedi. Hakemler Derneği Başkanı Pierluigi Collina, ahlaksızlıkla suçlarken, hakemlere tekrarı halinde kırmızı kart vermesi için talimat verdi.
 

yesim434

Hırçın Karadeniz Kızı Biricik Yeşim
AdminE
Bu Ayın Lideri
bunu izlerken :)))) bizim burdfada arkdaslar vardir mac oynayan onlar geldi aklima :)))acep baslarina böyle birsey gelse ne yaparlar geip burda yazarlarmi :)
 
Top