• Merhaba Ziyaretçi.
    "Yapay Zeka Objektif " Fotoğraf Yarışması başladı. İlgili konuya  BURADAN  ulaşabilirsiniz. Sizi de bu yarışmada görmek isteriz...

"Hande’nin şort külotundan içi görünüyordu!"

BeReNN

Alyam?
Özel üye
Hande Ataizi-Cihan Ünal tartışmasında söz sırası Cihan Ünal'da

641150_detay.jpg


Geçen hafta Ayşe Arman'a röportaj veren Hande Ataizi, 'sahnede taciz' iddialarına açıklık getirmiş ve Özel Hayatlar oyunu sahnesinde yaşananları tüm açıklığıyla anlatmıştı. Ataizi tarafından suçlanan Cihan Ünal, hakkındaki iddialara Hürriyet'ten Ayşe Arman'a verdiği röportajla cevap verdi.

Ataizi'ni "Onda her şeyi yarıda bırakma huyu var. Yetenekli ama çabuk sıkılıyor" sözleriyle değerlendiren Ünal, taciz iddialarına reddederken, ikilinin yaşadığı kacga sırasında kontrolünü kaybettiğini ve Ataizi'ne hakaret ettiğini kabul etti.

İşte röportajda satırbaşları:


*** "ben, “Üzerinde cici bir pijama olsun” dedim,
“Daha rahat edersin”, “Yok ben bunu istiyorum” diye haber gönderdi. Kostümünü kendi seçti. Ben de, “Biraz açık değil mi?” dedim, “Ben gayet rahat idare ederim” dedi. Kanepede açılış sahnemiz var, bacaklarımın arasında yatıyor, o sahne de böyle değildi, böyle olmasını da kendisi istedi."

*** "Belli sahnelerde ayağı, göğsümde durması gerekirken,
neredeyse kasıklarıma kadar indiren de kendisidir. Yani “Sevişme sahnelerini abarttı” suçlamasını asla kabul etmiyorum."

*** “Tacizci değilim” demek, kendimi savunmak zul geliyor
, 50 yıldır sahnedeyim, başıma ilk kez geliyor. İnsan, “Benim böyle bir şeye ihtiyacım yok ki” diye feryat etmek istiyor. Ama zaten sen demeden, ağzından bir sürü şeyi yazıyorlar."

*** "nkara'daki son temsilden önce,
“O sahne biraz fazla şey olmuyor mu?” dedi. “Hangi sahne? Hiçbirinin birbirinden çok farkı yok ki. Kanepe burada, o zaman gel çalışalım” dedim. Hemen, “Neyse canım filan” dedi, gitti. Bana, “Şunu fazla yapıyorsun, abartıyorsun” filan asla demedi."

*** "Son gün, maruz kaldığım çirkin ve asılsız iftira karşısında
, dayanamayıp kabalaştım. Onun için ona bir özür mesajı da çektim. O hikaye de tuhaf. Kendimi inanılmaz saf ve naif hissediyorum. Bir plan var ortada, ben hiçbir şey anlamamışım. “Cihan Bey mesaj atarsa Hande affedecek” dendi. Ben de mesaj attım. Böylelikle elinde, “Bakın bana yaptıkları için özür mesajı yolladı, çok zorlamasın açıklarım” diyeceği bir şey oldu. Ben de, “Açıklasın” dedim, gizlim saklım yok."
 

Top