Sonuç mu? Henüz yok ortada….

yesim434

Hırçın Karadeniz Kızı Biricik Yeşim
AdminE
Bu Ayın Lideri
Sorunlar, ihanetler, gidenler yok bu sayfasında hayatın. Çünkü gidenlerin neden gittiğini, sorunların neden olduğunu bilmiyoruz Hayat bir sahneyse yani, en güzel bölümünde rol alıyoruz bu sahnenin. Ağlayanlara, yüzümüzü asarak bakıyoruz, niye acaba? Dercesine…. En ağır sorunun içinde de olsak parka gidiyoruz oyun oynamaya…. Gelişme(!)
İşte burada bitiyor hayaller,oyunlar,masallar….Şimdi karşımızda gerçekler. Ben bu bölümün her anında yaşadım seni. Aradım da bulamadım eski kişiliğini… Sende getirmişsin sevgilim aşkın son kullanma tarihini… Gizli ağlamalar başlıyor, gözyaşları saklanıyor. “Niye ağlıyorsun?” diye soranlara ne cevap verirsin sonra… Senin de hayatına giriyor, ihanetler,yalancı sevgiler ve beraberinde tutkulu aşklar ah hayatımızın bu sahnesinde oyun oynayabilseydik(!) Ne olurdu? anlamasaydık da olanlara ağlamasaydık! Gene de her başlangıç bir ayrılık değildir diyorum… Fakat ilginçtir teoride başlayabiliyorum yeni aşklara… Sen farkında değilsin ama yanımdasın gene de.. Bir gülüş olup yanağımda, ağladığımda gözyaşımsın ve sevgilim işte kalem olup yazdığımsın…. Sen hayat oyununda baş rolleri paylaştığım tek aşkımsın.

Sonuç(!)​

Sonuç mu? Henüz yok ortada….​

yesim434

Hırçın Karadeniz Kızı Biricik Yeşim
AdminE
Bu Ayın Lideri
Hayat bir masaldır,
Yaşarsın roman olur, anlatırsın fıkra,
Sonuç hep hikâye