Yalnızlık bir tercih midir, yoksa bir sonuç mudur?

Yalnızlık bir tercih midir, yoksa bir sonuç mudur?

• Toplam katılan
    6

yilmaz27

Ne Mutlu Türküm Diyene
Site Yetkilisi
Süper Moderatör
yalnizlik tercihtir

yalnizligi tercih ettigi zaman insan her zaman ilerde sonuc olarak kurtulur

yesim434

Hırçın Karadeniz Kızı Biricik Yeşim
AdminE
Bu Ayın Lideri
Yanlizlik ama sunuda demeden edemiyecegim yanlizlik sadece Allaha yakisirr kullarina asla

yesim434

Hırçın Karadeniz Kızı Biricik Yeşim
AdminE
Bu Ayın Lideri
Yalnız kalmak her şeyden daha kolaydır. O yalnızlıkla başa çıkıp faydalanmak asıl zor olan bölümdür… Aslında güzel düşünülürse, anlamlıdır yalnız kalmak… Yalnızlık özgürlüktür benim gözümde.
Hayatın keşmekeşliğinden sıyrılıp, beni üzen ne kadar dert varsa, hepsini bir tarafa bırakmak ve kimsenin olmadığı bir yerde saatlerce dalgaların kayalara çarpışını izlemek kadar güzel bir şey yok aslında.. Dalgaların sesiyle beraber düşüncelere dalıp doğrularımı yanlışlarımı ölçmek için en güzel yöntem yalnız kalmak..
Karnım acıktığı için yemek yemek,uykum geldiğinde uyumaktır yerine göre de.
Veya dinlediğim müziği, gitmek istediğin bir mekanı,bir filmi kimseye beğendirme sıkıntısına girmemektir zaman zaman yalnızlık.
Zaman zaman her şey o kadar çok üstüne gelir ki; her şeyi bırakmak,kimseyle konuşmamak istersin.. Zaten konuşsan da anlatamazsın içindekileri. İnsanlarla konuşmak sırf bu yüzden gereksiz gelir sana. O zaman daha çok seversin yalnızlığı.
Aslında yalnızlık mutlu olmayı bildikten sonra kimsenin karışmayacağı güzel bir ruh hali. Sadece çoğumuz bunun farkında değiliz.

yilmaz27

Ne Mutlu Türküm Diyene
Site Yetkilisi
Süper Moderatör
Insan yalnızımı kalır yoksa yalnızlığa bırakılır mı ?
bazi insanlar yalniz kalmak istemesede nedense hep yalniz kalir arzuladigi kisiler bir türlü yaninda olmaz

KaderKatibi

Dürüstlük insanın kartvizitidir, Matbaada basılmaz
Özel üye
Duruma göre değişir. Bazen mecburiyetten yalnız kalırsın bazen yalnız kalmak istersin.
Denizin kenarında demli çayımla olmak isterdim herkesten uzak.