• Merhaba Ziyaretçi.
    "Yapay Zeka Objektif " Fotoğraf Yarışması başladı. İlgili konuya  BURADAN  ulaşabilirsiniz. Sizi de bu yarışmada görmek isteriz...

sitenin mobil goruntusu

felsefe_mi

...!...
Özel üye
siteye evimde suan internet olmadigi icin bazen cep telefonu ile baglanmak zorunda kaliyorum. sorum su yazilan konularda 2. sayfayi goremiyorum :(( sitenin mobil baglantisi icin herhangi birsey mi yuklemem lazim? bu atadasiteye opera ile baglaniyorum.

YoRuMSuZ

Biz işimize bakalım...
Muhtemelen kullandığınız taracıdan kaynaklanıyor hocam. Sayfalar arası geçişte bir sorun yok. Benim telefonım GT-I9000 ve çok rahat forumu (sayfalar dahil) dolaşabiliyorum. Ekran görüntüsü.

CeBuR

[maximum hokeli]
Özel üye
kullandığınız cep telefonu markasından veya operanın hangi sürümünden kullandığınız önemli bende opera ile giriyorum foruma yalnız farkettimki opera başka cep telefonlarında değişik özellikler gösteriyor

birde şunu deneyin lütfen sayfa başı veya sonunda tam sürümü göster türünde bir yazı olacak tam sürümde rahat rahat geziliyor mobil sürümde bende başarılı olmadım

felsefe_mi

...!...
Özel üye
Tam sürümü göster diyince beklenmeyen hata diye bir mesaj alıyorum.
En sağlamı şuanda olduğu gibi okuldan girmek :D
Teşekkürler... Bolt diye de bir tarayıcı vardı olmazsa onu denerim

YoRuMSuZ

Biz işimize bakalım...
Tamam hocam. Dün akşam yeni sürüme yükselttik forumu. Eğer mobil stil hata veriyorsa tamamen kaldırabiliriz mobil temayı.

Hatta hatayı beklemeden tam sürüm daha uygun mobile stile gerek yok diyorsanız hemen akşam halledelim.

4.1.7 sürümüne ait tema var bazı hatalar olabilir çünkü akşam forumu 4.1.8 sürümüne yükselttik. Akşam tüm görünüm sorunları düzeltilecek. Bu arada isterseniz mobil görünümü tamamen iptal edebiliriz.

YoRuMSuZ

Biz işimize bakalım...
Hocam tamamen mi deaktif etsek mobil stili?

Normal sürüme göre daha hızlı değilse kullanmaya gerek yok sanırım

cemree

=)=)
V.I.P
"tam sürümü göster" bende burdan giriyorum yksa site çok karışık ve alıştıgımın dısında oluyor. :) bu da beni zorluyo ama tam sürümde rahatmm:):)

YoRuMSuZ

Biz işimize bakalım...
Hımm ben mobil telefondan foruma girişlere baktım da % 1,5 gibi bir oran var. Kaldırabiliriz de. Aslında cepten girdiğimde ben de standart temaya dönüp geziyorum forumu.

CeBuR

[maximum hokeli]
Özel üye
zaten kimse kullanmıyor bencede kapatalım mobil sürümü zira yeni girenlerde bişey anlamayacaktır konuları bırak özel mesajlara girmek bile cereme geliyor adama kapat bence