• Merhaba Ziyaretçi.
    "Yapay Zeka Objektif " Fotoğraf Yarışması başladı. İlgili konuya  BURADAN  ulaşabilirsiniz. Sizi de bu yarışmada görmek isteriz...

Sevgili Günlük

YoRuMSuZ

Biz işimize bakalım...
Burnumun izlenimi yer etmişti hafızalarda üzgünüm yanılttığım için ama burun büyütme ameliyatım yakındır benim :D:D

YoRuMSuZ

Biz işimize bakalım...
Ah günlüğüm ah, bir gizemim varmış yeni avatarla hepsini yok etmişim. Neyse yeniden koyarız burnumuzu gün olur devran döner yine göğe erer burnumuz :P Bu arada ilk kez iki gün üst üste seni ziyaret ettim bu da bir yenilik yani...

~KaÇaK CaDı~

YOĞURDA SÜTÜ BOZUK DEDİM GİTTİ AYRAN OLDU..
Özel üye
günlüğe gelmişken bir yorum da ben atayım:D haa ne diyorduk gözlükler yakışmış ama doğru sözüm şu yan profil herkeste güzel durmaz sende güzel duruyor kıymetini bil:hey mesela ben yan profilimi beyenmem düz profilim her zaman tercihten ötedir:v neyse beni daha fazla karıştırmadan seni de erkenden sonlandırıp mektubuma pardon yorumuma burda son veriyorum...;;) günlüğünle cici resminle mutlu kal yorumsuzum:bye

YoRuMSuZ

Biz işimize bakalım...
En çok burnum beğeni alıyo biliyorum :D O yüzden daha bir sıkı sarılıcam daha bir sıkı silicem offff iğrencim yaaaaaaaa :D