Sevgili Günlük

YoRuMSuZ

Biz işimize bakalım...
Sevgili Günlük.
Bugün içimde bir sıkıntı var. Ülkede her gündem değiştiğinde yaz zam geliyor herşeye ya da biyerlerde kıyamet kopuyor. Bu kez de ermenilerden özür dileyen bir avuç satılmışla başımız dertte.

Bir de şu çocukların tam dinlenmek için ihitiyaç duyduğum saatte (teneffüste) çıkardıkları gürültü yok mu? Başıma da nasıl bir ağrı girdi. Günlüğüme üç-beş satır zor karalıyorum :D

Farkettim de bu benim hayatım boyunca yazdığım ilk günlük :D

YoRuMSuZ

Biz işimize bakalım...
Sayın Günlüğüm.

Bu zamana kadar aramızda bir samimiyet olmadığından sayın demeyi uygun gördüm sana. Bir yatarak geçirdiğim günün ardından daha seninle olmak hiçde güzel değil. Yazamıyorum. Alıştır kendine beni...

YoRuMSuZ

Biz işimize bakalım...
Sevgili günllük,
Sana daha sıkı sarılmalı, seni daha çok sevmeliymişim. Hatta ihmal bile etmemeliymişim. Bıraktığım yerde aynı şekilde değişmeden hala bekliyo olman ne güzel. Başkası olsa ne fırıldaklar çevirirdi bu zaman zarfında :D Adamımsın günlük :D

YoRuMSuZ

Biz işimize bakalım...
Başkaları günlüklerine döktürürken eminim kırılmışsındır sevgili günlük :) Ama hemen şımarmanı da önermeme ayda yılda bir gelirim ahberin ola :)

Dün biraz moralim bozuldu. Öğrencilerinden biri okula golf topu getirmiş, bu top ne melun bişeymiş öyle :) hem çok ağır hem de yere çarptığında felaket zıplıyo :) Şu tesadüfe bakki zıplama aktivitesi sonucunda yerçekimi mukavetemetine dayanamayıp benim arabanın arka camının lastikle camın birleştiği noktaya inivermiş :) Tabii tuzla buz cam. Önce biraz gerileyim dedim ama sonra gırgıra aldım geçti :)

Bugün arabaasızım hala. Bahaneyle uzun süredir yapmadığım bakımlarını da yapmak üzere servise bıraktım.

Düşünsene günlük 50 metre mesafeye bile arabayla giden ben şimdi arabasızım :) Yaz tatilinde bir arkadaştan "Herşeyde bir hayır vardır" adlı bir kıssa dinlemiştim. Ben de "herşeyde bir hayır vardır" deyip teselli buluyorum işte :)

hoşcakal günlük seneye görüşürüz :D

Haziran

Usta
Pardon acık kalmıs.. P
Bu arada aynı dertten muzdaribiz sanırım benim de arabam serviste ve neredeyse aksamları gidip bakıcam camdan iyi mi diye feci özledim:D Meger o dört tekerlekli düldülüm boncuk mavisi kızım benim elim ayagımmıs.. cok iyi anlıorum derdini kısa zamanda kavusmak üzre..

YoRuMSuZ

Biz işimize bakalım...
Ah günlük ah. Yerini bile zor buldum :)

Ne varsa artık 2010'a sigarasız girelim dedik. Şu an 36 saati aştım. Sorunsuz diyemicem arada bir gözlerim kararıyor, kriz falan geliyor ama önemli değil aşıcam bunları kararlıyım :) meğer ne çok seviyormuşun kendilerini ah ah :D

Pardon günlük görüşürüz....

Apancene

Aktif
Sıgarasız günlere , 36 saati aştığına göre sizde bizdensiniz ( sıgara içmeyenlerden ) ;;) nede olsa örnek insanlar arasındasınız Hocam :)

YoRuMSuZ

Biz işimize bakalım...
Çoook çok uzun zaman oldu karalamayalı. Kara bir akşam yaşadık bu akşam, bir böbrek ve bir dalağa malolan bir akşam. Okul çıkışı babasını kaybeden bir arkadaşın evine taziyeye gitmek üzere sözleştik. Bayan arkadaşlardan biri okul servis minübüsünün tam arkasında iken (taziye için gelenlerden) aracın geri hareket etmesi sonucu altında kalmış ve teker bir miktar üstüne çıkmış. Gittiğimde bu kalabalık neyin nesi diye indim ama gördüğüm şey gerçekten insanın içini acıtacak türdendi. Ve bu saatte yeni hastaneden geliyorum, hasar gören böbreği ve dalağı alındı. Şimdi yoğun bakımda yatan hasta gündüz çokça şakalaştığımız arkadaşımız maalesef...

Offf kötü bir gündü, daha beterinden saklasın Allah deyip teselli buluyoruz işte...

ZeyNoO

V.I.P
V.I.P
Çoook çok uzun zaman oldu karalamayalı. Kara bir akşam yaşadık bu akşam, bir böbrek ve bir dalağa malolan bir akşam. Okul çıkışı babasını kaybeden bir arkadaşın evine taziyeye gitmek üzere sözleştik. Bayan arkadaşlardan biri okul servis minübüsünün tam arkasında iken (taziye için gelenlerden) aracın geri hareket etmesi sonucu altında kalmış ve teker bir miktar üstüne çıkmış. Gittiğimde bu kalabalık neyin nesi diye indim ama gördüğüm şey gerçekten insanın içini acıtacak türdendi. Ve bu saatte yeni hastaneden geliyorum, hasar gören böbreği ve dalağı alındı. Şimdi yoğun bakımda yatan hasta gündüz çokça şakalaştığımız arkadaşımız maalesef...

Offf kötü bir gündü, daha beterinden saklasın Allah deyip teselli buluyoruz işte...

Rabbim yardımcısı olsun ve çok geçmiş olsun yorumsuz. Diğer böbreğine bişey olmamış iyiki:(