Sevgi Renklerle Dans Eder

yesim434

Hırçın Karadeniz Kızı Biricik Yeşim
AdminE
Bu Ayın Lideri
Sana bu mektubu, kalbimdeki sevgiyi kelimelerle boyamak için yazıyorum. Uzaklarda olsan da, her an ruhumda yankılanan bir melodi gibi varlığını hissediyorum.

Seni ilk gördüğüm an, sanki bir ressamın fırçası kalbime renk katmış gibiydi. Gözlerinin mavisi, okyanusların sonsuzluğunu fısıldarken, gülüşünün pembesi, baharın müjdesini veriyordu. Sesin kulaklarımda bir şarkı gibiydi, ruhumun en derin köşelerine dokunuyordu.

Seninle birlikteyken kendimi bir ressam gibi hissediyorum. Hayatımın tuvaline, sevginin renkleriyle resimler çiziyoruz. Birlikte kahkahalarla bezeli gökkuşakları, tutkuyla alevlenen kırmızılar ve huzurla örülmüş yeşiller yaratıyoruz.

Senin sevgin bana ilham veriyor, beni daha yaratıcı ve daha cesur yapıyor. Seninle birlikteyken imkansız diye bir şey kalmıyor, her şey mümkün gibi görünüyor.

Mesafeler aramızda bir duvar gibi yükselse de, sevgimiz o duvarı aşan bir köprü gibi bizi birleştiriyor. Sana her gün, her dakika ve her saniye aşık oluyorum. Kalbimdeki sevgi bir nehir gibi akıyor ve sonsuza kadar akmaya devam edecek.