Sensizlik Nedir?..~KaÇaK CaDı~

~KaÇaK CaDı~

YOĞURDA SÜTÜ BOZUK DEDİM GİTTİ AYRAN OLDU..
Özel üye
Sen hiç yanlızlık nedir bilirmisin?

Yada sensizliğin ne demek olduğunusen gittikten sonra daha çok üşüdüm ben,sigaraları arka arakaya yaktım,
eve geldim sen gelene kadarda ısınamadım--sen iyimisin?--

Arkadaşlığın ne demek olduğunu bilirmisin?

Onun yokluğundan sonra,onunla paylaştığın şeyleri bir daha yapamamanın ne demek olduğunu bilirmisin?onunla gittiğin yerlere gidememenin,

ayak bastığı yerlere basamamanın ne olduğunu,kalbinin nasıl sıkıştığını hissettinmi hiç?adını bile anarken onu ne kadar daha da çok özlediğini,

aslında ne kadar çok sevdiğini düşündünmü hiç?veya olsaydı şunları yapardık --o bize şöyle derdi -- diye anlamaya çalıştın mı hiç ?

Sevginin ne demek olduğunu bilirmisin?

Aklından onun geçmediği bir saniye olurmu? oseni umursamasa bile, onu ne kadar çok sevdiğini itiraf ettinmi hiç kendine
bazen içinden --nefret taşsada-- yinede nefret edemediğini düşündünmü? en çok ihtiyacın olduğu anda yanında olmaması nedir bilirmisin?
varlığı olsada ruhunu tanımayan biriyle yaşadın mı hiç ?

Hasret nedir bilirmisin?
Özlemek özlemek nedir bilirmisin?

İçin alev alev yandımı hiç senin? özledim derken gözlerinden dökülen yaşlara engel olmaya çalıştın mı hiç?
özlerken ondan bir haber alırım umuduyla telefona giden ellerine engel olmaya çalıştın mı hiç?

en sonunda dayanamayıp aradın ve cevapsız kaldın mı hiç?

işte bu satırları seni çok özlediğim bir anda yazdımkaç gündür uykuyu unuttum,
bir ara teslim olsamda uykuya bu kezde kabuslarla uyandımve biliyorum ki sende iyi değilsin ya da ben buna inanmak istiyorum yine,

belkide çok iyisin düşünmüyorsun bile unuttun çoktan sildin herşeyi ama unuttuğun birşey var,kalbimde ki seni asla silemeyeceksin!!​

yesim434

Hırçın Karadeniz Kızı Biricik Yeşim
AdminE
Bu Ayın Lideri
İçin alev alev yandımı hiç senin? özledim derken gözlerinden dökülen yaşlara engel olmaya çalıştın mı hiç?
özlerken ondan bir haber alırım umuduyla telefona giden ellerine engel olmaya çalıştın mı hiç?