Selbsterfundene Sprüche (Deutsch, Türkisch)

oezlem1999

Karşımda tebessüm eden herkesi kendim gibi sandım.
Özel üye
108.Söz: Başkasının acılarını anlamayan kişiler de empati olmaz, empati sahibi olan kişiler asla başkalarının canını yakmaz.

oezlem1999

Özel üye
109.Söz: İnsanların ne istediklerini anlayabilmek için, hayallerine bakmak gerekir. Zira hayalleri olmayan insanların ne istedikleri belli değildir.

oezlem1999

Özel üye
110.Söz: İnsan binlerce yaratılan canlı içerisinde, egosu için öldüren tek varlıktır. İnsan dışında ki tüm canlılar, sadece doğaları gereği hayatta kalabilmek için öldürürler.

oezlem1999

Özel üye
111.Söz: Hem kötü, hem iyi insan yoktur. Ya iyi insansındır ya da kötü. İyiliğin olduğu yerde kötülük, kötülüğün olduğu yerde iyilik yaşayamaz.

oezlem1999

Özel üye
112.Söz: Bildiğim bir geçmişe dönmektense, bilmediğim bir geleceğe yürürüm.

oezlem1999

Özel üye
113.Söz: Şimdi çağırsan beni. Yine koşarak gelirim, nefes nefese gelirim yanına. Beni kırdığın aklımın ucundan geçmez. Ne kötü değil mi?

oezlem1999

Özel üye
114.Söz: Boğazına kadar dolusun ama hala içine atıyorsun. Öyle ki nefes alacak yerin kalmamış..

oezlem1999

Özel üye
115.Söz: Bazen sevgi her şeyin de üstesinden gelmez. Anlayış, saygı ve sadakat daha ağır basıyor bazen.

oezlem1999

Özel üye
116.Söz: Yaşamaya geç kaldığın hayat, asla bir hayat değildir. Sil her şeyi ve yeniden bir yol çiz kendine.

oezlem1999

Özel üye
117.Söz: Her şey bitmiş ya da her şey yeniden başlamış.. Çok da bir önemi yok artık. Çoğum gitmiş, azım kalmış..