Seksi Oyuncak Bebeklerin Muhteşem Değişimi

dderya

kOkOşŞ
V.I.P
Sonia Singh oyuncakların, çocuk gelişimi ve karakter oluşumu üzerindeki etkisine kafayı takmış bir sanatçı. Sonia, oyuncaklara üretim aşamasında yapılan makyajdan giydirilen kıyafetlere kadar birçok şeyin, gerek çocukların oynama şeklini gerek davranışlarını etkilediğini fark etmiş. Bunun üzerineBarbie bebekleri, seksi kadınlardan gerçek birer oyuncağa dönüştürmeye karar vermiş.

İkinci el mağazalardan topladığı bebeklerin yüzlerine yapılan boyaları silip bebekleri tekrar boyayan sanatçı aynı zamanda annesine ördürdüğü kıyafetlerle de giydirmiş. Böylesine bir değişim gözümüze sokulmadıkça belki de farkına varamadığımız durum, öncesi ve sonrasıyla açık bir şekilde ortaya çıkıyor. Bebeklerdeki bu değişimin çocukları nasıl etkilediği de çok çarpıcı. Çocuklar bebeklerle oynarken, artık sadece onların güzellikleriyle ve kıyafet değiştirmekle ilgilenmiyorlar. Bunun aksine hayallerinde kampa çıkardıkları bebekleriyle daha özgür düşünüyorlar.

dderya

kOkOşŞ
V.I.P
20-30 yaş gençleşmiş bebekler :D

şaka bir yana, küçücük kızlar yetişkin görünümlü, daha doğrusu makyajlı ve seksi bebeklerle oynayarak büyümeye özeniyorlar, çocukluklarını derinden hissedemiyorlar.

ben de öyleydim, büyük kızlara özenirdim hep. Şimdi ister istemez ben de büyüdüm ve tüm çocuklugun seksist çağrışımlar ve oyuncaklarla dolu olduğunu anlıyorum.
keşke öyle şirin bebeklerle olsaydı da, çocuk bedeninin ve yüzünün nasıl güzel olduğunu zamanında anlasaydık