• Merhaba Ziyaretçi.
    "Yapay Zeka Objektif " Fotoğraf Yarışması başladı. İlgili konuya  BURADAN  ulaşabilirsiniz. Sizi de bu yarışmada görmek isteriz...

Şarap, Aşkın içkisiyse Rakı, Kederin içkisidir

yesim434

Hırçın Karadeniz Kızı Biricik Yeşim
AdminE
Bu Ayın Lideri

VARLIĞİMIN TEK SEBEBİ SEN OLDUN SEN ... bana kızma olurmu bitanem ... sevgimizin şerefine SENİ SEVİYORUM
1.jpg

SENİN ŞEREFİNE BIRTANEM
bilmem ki ne kadar içiyorum,bilmem ki hergün diğer günden daha mı çok seviyorum seni ve kadehimdeki meyimi.
bu da senin şerefine diyorum be sevgili, al işte be bitanem bu da senin şerefine, duyuyor musun be belalım senin şerefine​

2.jpg

Kadeh olmadan şarap içilmez, amma bil ki insanı sarhoş eden şaraptır kadeh değil​

3.jpg

Şarap güllere çevirsin sabahımızı;
Çalalım yere şan şeref külahımızı;
Nemize gerek bizim uzun dilekler,
Uzun saçlar, çalgılar sarsın havamızı.​

4.jpg

İyi zamanlarımız, kötü zamanlarımız ve aradaki her şeyi yaşadık.​

Sana olan sevgim hiç eksilmedi.Mutlulugumuzun Serefine birtanem​

5.jpg

Her kadehde sanki birlikteyiz de baş başa bir masada birbirimize gülümseyerek,

hıçkırarak,kaldırıyorum kadehlerimi.

al işte hayalimmm bu da senin şerefine. bak,gözlerim kayıyor,ellerim titriyor,dilimde

bir şarkı mırıldanıyorum söyleyemedim ben sana, şiirler yazdım ben sana hayatımı adadım,ben sana taptım be allahsız taptımmm Birtanem

6.jpg

Gel saril bana gel tut ellerimi yasayalim senle tum hayallerimizi bu firsat bir daha ele gecermi biz boyle seversek bu ask bitermi​

yesim434

AdminE
Bu Ayın Lideri

1.jpg

Rakıya sormuşlar ne işe yararsın diye; delikanlıyı susturur, soytarıyı coştururum demiş.

3.jpg

Günün birinde ya çıldıracağız, ya dünyaya hakim olacağız. Şimdilik bir rakı parası bulmaya çalışalım ve parlak istikbalimizin şerefine birkaç kadeh içelim.​

4.jpg

yesim434

AdminE
Bu Ayın Lideri
Beklentisi olmadan yine de beklemekti,
Bir Kadehin içine sığdırdıklarım...
Kimi zaman hayal/ler diye içtiğim,
Kimi zaman gerçek/ler diye yutkunamadığım...

Ü

Ümran_Kurutluoğlu

Ziyaretçi
bae.jpg

rw.jpg

˙·٠٠•●|●|||| Aşk DeseŁer
˙·٠٠•●|●|||| Ben Aşkımı O'na Adadım Derim
Çok Uzak DeseŁer... ˙·٠٠•●|●||||
˙·٠٠•●|●|||| Ben Bu KaŁpte İki Şehir Çizdim...
──────────────
╭━◕ ٠٠•Adını SEN˙·٠٠•●|●||||
╰━━━━◕Soyadını BEN Koydum Derim...
hzz.jpg

yesim434

AdminE
Bu Ayın Lideri
Nereye gidecektim? Odama gidemezdim. Boş odada bu korkunç düşüncelerle baş başa kalmaya dayanamazdım. En iyisi bir şeyler daha içmekti; soğuk bir şeyler... ya da sert bir şey. Boğazımda hâlâ biraz önceki acı safra tadını duyumsuyordum. Kim bilir, belki de bunlar kusmak istediğim düşüncelerimdi – yalnızca onlardan kurtulmak, silmek, yıkmak, yok etmek, tek isteğim buydu. Ah iğrençti, bu korkunç duygu! Doğruca şehre gitmeliydim. Ne güzel! Belediye meydanındaki kafe hâlâ açıktı! Kirli camlarının arkasında ışık olduğu görülüyordu. Ah, içmeli... bir şeyler içmeliydim!

İ

İrem Önür

Ziyaretçi
Gel saril bana gel tut ellerimi yasayalim senle tum hayallerimizi bu firsat bir daha ele gecermi biz boyle seversek bu ask bitermi

yesim434

AdminE
Bu Ayın Lideri
SEK" olmalı Aşk dediğin!..Yalanla içmeyeceksin...Yanına kavun gibi "TATLI" sözler ekleyeceksin..."MEZEN" sadakatin olacak...Kadehin şerefsizliğe değil, "ŞEREFİNE" kalkacak...Sarhoş olmayacaksın ve saçmalamayacaksın "AŞK"ta ayık olacaksın!..Neyine senin zil zurna!..Bileceksin sevmeyi,kusmayacaksın içinde yeşeren sevdanı...Abartmayacaksın!..Kalbin kadar seveceksin...Gerek yok öyle "BÜYÜK" bir aşka! "UFAKTA" yeter Ama "GERÇEK SEVDAYSA!"...

yesim434

AdminE
Bu Ayın Lideri
perişanlığımı sana saklıyorum
neler geçiyordur şimdi kimbilir aklından
gülücüklerle dolu bir gecede
hafif alkollü
4.jpg

şimdi sesin bile yabancı
nefesin kilometrelerce uzak bana
bir koca çınardan