Resimlerle İsrail Gerçeği - Uğradıkları ve Yaptıkları Soykırım

YoRuMSuZ

Biz işimize bakalım...
Amerikalı Yahudi akademisyen Prof. Norman Finkelstein'ın cok ilginç fotograf karşılaştırması yapmış.

Bir zamanların Hitler Almanya'sında Yahudilerin uğradığı insanlık dışı muamele ve bugün, bu soykırımı yaşamış insanların Filistinlilere aynı şekilde yaptığı muamele.

Yaşanılanlar bazılarına neden ders olmaz gerçekten anlamak zor. Yüreklerde açtığı yarayı en iyi İsrail'in bilmesi gerekmez mi ???

Hitler Dönemindeki Yahudiler ------- ve ------ şimdiki İsrail'in yaptıkları

arrests1.jpg

arrests2.jpg

arrests3.jpg

arrests4.jpg

arrests5.jpg

arrests6.jpg

arrests7.jpg

Düzenleyen yönetici:

YoRuMSuZ

Biz işimize bakalım...

arrests8.jpg

checkpoints1.jpg

checkpoints2.jpg

checkpoints3.jpg

checkpoints4.jpg

checkpoints5.jpg

checkpoints6.jpg

Düzenleyen yönetici:

YoRuMSuZ

Biz işimize bakalım...

checkpoints7.jpg

checkpoints8.jpg

civilizedchildre1.jpg

civilizedchildre10.jpg

civilizedchildre11.jpg

civilizedchildre12.jpg

civilizedchildre2.jpg

Düzenleyen yönetici:

YoRuMSuZ

Biz işimize bakalım...

civilizedchildre3.jpg

civilizedchildre4.jpg

civilizedchildre5.jpg

civilizedchildre6.jpg

civilizedchildre7.jpg

civilizedchildre8.jpg

civilizedchildre9.jpg

Düzenleyen yönetici:

YoRuMSuZ

Biz işimize bakalım...

destroyinghomes1.jpg

destroyinghomes2.jpg

destroyinghomes3.jpg

walls1.jpg

walls2.jpg

walls3.jpg

walls4.jpg

Düzenleyen yönetici:

KıRMıZı

TeK BaşıNa CUMHURİYET
V.I.P

walls5.jpg

walls6.jpg

walls7.jpg

walls8.jpg

walls9.jpg

westernpropaganda1.jpg

westernpropaganda2.jpg

Düzenleyen yönetici:

LoSt_LoVe

Forum Onuru
zaten nefret ediyorum ama bu resimleri görmek nefretimi perçinliyor.Zalimin zulmü bir başka olur zaten çokta yakındır zaten.İnşallah rabbim cezalandıracaktır onları.

e-PaCk

Forum Gururu
Bazen akıl almaz olaylar olur. işte bunlardan ikisi de Hitlerin ve İsrailin yaptığı. Hitler demiş ki "Bir gün gelecek bütün yahudileri öldürmediğim için bana küfür edeceksiniz." Bir de vikipedia da görmüştüm bir sözünü tamhatırlamıyorum ama türkçesi şöyle birşeydi: yahudilerin yarısını öldürdüm, diğer yarısını neden öldürdüğümü anlayasınız diye öldürmedim.. gibi bir şeydi. Acaba şimdi Filistinliler küfrediyor mudur ki Hitlere diğer yarısını da neden öldürmedin diye.. Bu söylediğim insanlık dışı kabul ediyorum ama yine de söylüyorum.

wien06

V.I.P
V.I.P
Benim son zamanlarda yaptigim arastirmalarda kesin olmamakla birlikte Hitlerden yahudileri öldürmesini isteyenler yine hitler zamaninin önde gelen yahudileriymis. Cünkü dikkatli arastirirsaniz Hitler zamaninda öldürülen yahudiler arasinda o zamanda ün yapmis bir yahudiye rastliyamassiniz.
Bu yüzden bazi kaynaklarda Yahudiler ise yaramaz alt tabakadaki yahudileri Hitleri kullanarak öldürtüp bir nevi üstün bir irk olusturmaya calismislar.
Ayni dönemde Hitler bu durumu Alman vatandaslarindada uygulamistir Üstün bir irk olusturma cabasiyla zayif,sakat ise yaramaz olan almanlari yahudilerle birlikte yok etmistir.

Günümüzde bile Yahudiler olusturduklari lobilerle isteklerini bugün süper güc dedigimiz abd bile kabul ettirebiliyorlar.

çılgınım_www

Forum Tutkunu
Yaşanılanlar bazılarına neden ders olmaz gerçekten anlamak zor. Yüreklerde açtığı yarayı en iyi İsrail'in bilmesi gerekmez mi ???

İsrail ne anlar yüreklerden...yüreklerden anlarmı ki, yüreklerdeki yarayı anlasın ! O soykırımcı israil yüregi düşünmez yarayı düşünmez geçmişi düşünmez bugünü düşünmez vicdanı olmayan zaten düşünme yetisinide kaybetmiş demektir...
Evet İsrail yaşanılanlardan ders aldı ama ne kötü bir ders alıştı o... böylesi bugüne kadar görülmemişti.. İsrail ders aldı yaşanılanlardan..aldığı ders şöyle idi;
Dün işkenceler saldırılar yaşandı hemde yahudilere yaşatıldı ne güzel bir yol izlemedir bu..ben nasıl düşünemedim onlar gibi öldürmeyi... onlar gibi olmalıyım saldırmalıyım, öldürmeliyim kan akıtmalıyım geç bile kaldım...hatta ozamanlar bir çocugun başına silah dayıyorlardı ve vuruyorlardı ben önce korkutmalıyım kilometrelerce sürüklemeliyim önce derilerini yüzmeliyim ben daha iyi öldürmeliyim onlar pek iyi öldüremiyorlardı... onların çıkarları benim çıkarlarım kadar ciddi ve önemli deildi ama biraz onları örnek alarak birazda kendi projelerimle yola çıkarak en iyisi olmalıyım .. yahudiler dışında ki herkes ölmeli ölmek istemeyenler ise yahudi olmalı...

özentiden de öteydi bunlarınkisi ...