• Yazarlık... E-COZUM.NET
    Fikirlerinizi/yazılarınızı yayınlayabileceğiniz elit bir platform arıyorsanız; E-COZUM.NET doğru adres! Detaylar BURADA ...
  • Merhaba Ziyaretçi.
    Kazandığınız her 1000 ÇTL birikiminizi 5 TL ile değiştirip ödeme alabilirsiniz...

Tatilinizi resimlerle renklendirmeye ne dersiniz?

YoRuMSuZ

Biz işimize bakalım...
Tatilinizi eğlenceli hala getirmek için kameranızı ne kadar verimli kullanıyorsunuz? Aşağıdaki resimleri çekenler oldukça eğlenmiş olmalı sadece tatillerde değil her zaman farklı kareler yakalamak hem o an için hem de sonradan fotoğraflara bakarken yüzünüzde gülücükler uçmasına neden olacaktır.

Başlıyoruz... :D

Her şeyden önce, kameranızın su geçirmez olduğundan emin olun. Gençler oldukça antrenmanlı görünüyor...
Maymun safarisine çıkan ailenin başına gelenler tam fotoğraflık.Son zamanların modası, kamera yanıltan kareler...Aslında bu adam yola paralel uzanmış ...İyi bir açı yakalarsanız her yerde güzel fotoğraflar çekebilirsiniz.Ayı yavrusu son derece sevimli görünüyor değil mi?Tatilde çıktığınız bir yat turunda böyle bir kare yakalamak için bu tırmanışa değer mi bilinmez.Zararsız olabilir ama böyle bir fotoğraf çektirmekte zor olsa gerek.Balıkla selfie çekme çabası...Bu kamerayı elinde tutan kişi gerçekten bu işi biliyor. Harika bir açı ve zamanlama ile martının arkadaşı.Tatilde diyeti unutun, eğlenin ama harcayın...Bunları gülerek yaşamaktan daha güzel ne olabilir.
 

YoRuMSuZ

Biz işimize bakalım...
Bu fotoğraflar büyük ihtimalle forumun farklı yerlerinde dağınık şekilde mevcuttur ama topluca bir yerde olsun istedim. Resim çekimi sırasında öyle enteresan tesadüfler (bazıları bilinçli şekilde) olmuş ki hangisi doğru şüphede kalmamak elde değil... :) 

ZeyNoO

V.I.P
V.I.P
Bazı resimler neredeyse başımı döndürdü, çekmesi üstün cesaret istiyor.
Ben olsam çoktan ölmüştüm o kareler ortaya çıkmadan :D
Aynı şekilde güzel kamera açısı yakalamayı bilmek de lazım çünkü kamera açısıyla enterasan resimler çıkmış ortaya :)
 

GeceYolcusu

Özel Üye
Özel üye
Kellli resimler icin bu resim büyükmüs
Bu resimde birde yolculara Vapurda oldugu gibi Tarak satmak istiyen biri var resime cikmamis.
Resimler harika :):D
 

YoRuMSuZ

Biz işimize bakalım...
İkinci bölümdeki resimler sanırım baya çalışılarak ortaya çıkmış. O fotoğraf gerçekse baya enteresan olmuş bana shop gibi geldi :D
 
Top