Kaynak ikonu

REHBERLİK (Eğitim) 3.6

YoRuMSuZ

Biz işimize bakalım...
Programı Delphi ile hazırladım. Ancak inanın pc formatında farkında olmadan bu ve birkaç programında kodları maalesef farkında olmadan silindi. Programı geliştirerek tekrar yayınlamayı düşündüğümde farkettim olayı.

Üzgünüm.

canef

Üyecik
Programınızı nasıl inidrebiliriz. Kendi sınıfıma kurup öğrencilerim hakında düzgün olarak bili edinmek istiyorum. Bu konuda bili verirseniz sevinirim.

sinan2802

Üyecik
biraz once indirdim
cok guzel benim isteyipte yapamadigim birsey
ellerinize saglık
yalniz bir sorun var gibi gordum.
yıl sonlarında ogrenciyi bir ust sınıfa gecirirken nasil bir islem yapmak lazim

YoRuMSuZ

Biz işimize bakalım...
Başlık ayarlarına girip örneğin 6 / C sınıfını 7 / C olarak değiştirin.

Otomatik olarak tüm öğrencilerin sınıfları değişir.

byzancio

Üyecik
programı yabancı dil kursunda öğrenci takibi için kullanıyorduk ve çok işimize yarıyordu.Bugün sınıf bilgisi silmeye çalışırken database silinmiş.Programın dosyasında yedek için bir access dosyası var ama erişim için şifre istiyor.Ne olur yardım.....Kurtaramazsak felaket olacak..

YoRuMSuZ

Biz işimize bakalım...
Programda yedekleme için bir menü vardı. Umarım yedekleme yapmışsınızdır. Eğer yaptı iseniz yedek klasöründeki db ile programın kurulu olduğu dizindekini değiştirin.

Programdan kayıt silme ve kaydetme sırasında elektrik kesintisi olması durumlarında db zarar görebilir. Eğer halledemezseniz db şifresini pm ile size iletirim. Ayrıca db'yi zipleyip gönderirseniz hasar durumunu kontrol edebilirim.