Özel Haber--->Ben :)

k@LpSiz_K@fKéF

Forum Onuru
1. Adınız / Soyadınız = Burak Öz.....(devamı bende kalsın)

2. Doğum Tarihi/Yeri = 01.09.1985/Adana

3. Varsa Lakabınız = Lise de genelde Lama derlerdi.
Her hocanın çayında bir tükürüğüm vardır :D

4. Nick'inizin Anlamı = Kalpsiz biraz odun bir insan olduğumdan geliyor. Çok duygusal değilim. Normal yurdum insanı erkeği
KafKef--- Sagopa hastasıyım. Sagopa kajmerin mahlası.
Kaf-kaf dağının anlamı, bir nevi bu dünyada yükselebileceğiniz en yüksek yer.
Kef'de kefenin kefinden gelir. Ve bu da şatafatlı bir yaşamın yada yaşamın sonunda insanoğlunun gidebileceği en dip yer.

5. Yaşadığınız Yer = Adana

6. Göz ve Saç Renginiz= Yeşil, Saç sarı-kumral gibi. Tartışmalar devam ediyor :D

7. Mesleğiniz = Öğrenci, Geçici işlerde de çalışıyorum. Genel olarak peder sağolsun da denebilir :D

8. Eğitiminiz=Mühendis(Bölümümü Açıklamak istemesem kızmayın)-Çukurova Üniversitesi

9. En Sevdiğiniz Tatlı = Kendi yapımım yaş pastam
Çikolatalı tatlıları genelde severim. Sütlülerle aram iyi değil

10. En Sevdiğiniz İçecek = Meyve çaylarını çok severim. Birde Kola

11. En Sevdiğiniz Yemek = Mantı

12. En Sevdiğiniz Şarkı = Yani bu soruya kesin bir cevap veremem. Sevdiğim bir çok şarkı var. Ama son günlerde(son gün dediğim 1 yıl :D ) Sagopa Kajmer - Ben hüsrana Komşuyum

14. Hobileriniz = Kendi çapımda yemek üretmeyi seviyorum :), Yine kendi çapımda gitar çalmayı. Duyanlar her ne kadar sen sus da gözlerin konuşsun deselerde, yılmayacağım :D

15. Fobileriniz = Hymmm... Bu kızlar yeni bir fobi oluşturdu bende. Çizmeyi kot pantola sokmafoboloji :D Sinir oluyorum, dayanamıyorum. Öyle birini görünce dövesim geliyor vesaire :D

16. En Sevdiğiniz Dizi veya Tv Programları = Hatırla Sevgiliden sonra dizi sezonunu kapattım. Pek Tv izlemem.

18. Sitede En Sevdiğiniz Üye (üyeler) = Herkesi tam tanımıyorum. Herkesi seviyorum, şuan bir sorun yok. Ama konularda sorumsuz gözüme çarpan üyelerden. Genelde ilginç, güzel konular açıyor. Devamını diliyoruz... :P

19. En Sevdiğiniz Renk = Siyahı her insan gibi severim. Beyazı severim ve bir erkeğe ters renk olan pembeyi severim. Ama tonu da önemli heee, o kadarda salmadık :D

20. En Sevdiğiniz Hayvan = Kuşları ve balıkları severim. Ama şuan bir cabbar adında balık beslediğim için en sevdiğim balık oldu.

21. En Belirgin Özelliğiniz = Umursamaz havam olması derler. Çok fazla ciddiye almam bazı şeyleri.

Ayrıca Galatasaraylıyım, bekarım :P
Açıklık getirmediğim bir şey olmadı sanırım İşte böyle birisiyim
Yarışmacı arkadaşlara başarılar :P