Biten aşkların sonu, her ilişki kadar özel ve karmaşıktır

yesim434

Hırçın Karadeniz Kızı Biricik Yeşim
AdminE
Bu Ayın Lideri
Yıllara meydan okumanın sonu, kaçınılmaz olarak zamana yenilmektir. Ne kadar uğraşırsak uğraşalım, zaman her şeyin üzerinde akar ve değişimin kaçınılmazlığını beraberinde getirir. Bu değişim, bedenimizde, ruhumuzda ve çevremizdeki her şeyde kendini gösterir.
Ancak bu, yıllara meydan okumanın anlamsız olduğu anlamına gelmez. Aksine, bu mücadele bize hayat dolu bir varoluş sunar. Yıllara meydan okumak, her günü dolu dolu yaşamak, yeni şeyler denemek, kendimizi geliştirmek ve hayatta iz bırakmak için bir fırsattır artik benim ne sanrim nede gücüm kaldi
Bu kelimeleri yazmak kalbimi acıtıyor, ama yollarımızın ayrıldığını sana bildirmek zorundayım. Bu kararı kolay vermedim, uzun ve zor bir süreçti.
Birlikte geçirdiğimiz yıllar boyunca birçok güzel anı biriktirdik, birçok zorluğun üstesinden birlikte geldik. Seninle bir yuva kurmak, ailemizi oluşturmak hayatımın en büyük mutluluğuydu.
güzel anılar ve kurduğumuz hayaller için sana minnettarım. Sen hayatımın önemli bir parçasıydın ve her zaman özel bir yere sahip olacaksın.
Ayrılmamızın sebebi, artık ortak bir gelecek göremiyor olmamız.Ancak, son zamanlarda ilişkimizde birtakım sorunlar yaşıyoruz. Bu sorunları çözmek için çok uğraştık, ama maalesef başaramadık. Birbirimizden farklı şeyler istediğimizi ve farklı yönlere doğru ilerlediğimizi fark ettim. Bu durumda, birlikte kalmaya devam etmenin ikimiz için de doğru olacağını düşünmüyorum.
Biliyorum ki bu haber seni üzecek ve zorlayacak. Ben de aynı duyguları yaşıyorum. Ama şunu bilmeni isterim ki, seni her zaman seveceğim ve saygı duyacağım. Hayatında her şeyin gönlünce olmasını diliyorum.

Ayrılığımızın acısını atlatmak zaman alacak. Ama inanıyorum ki, ikimiz de yeni bir sayfa açacak ve kendimize mutluluğu yeniden bulacağız.​