Özel bir rica..:((

yaren*

Herşey olması gerektiği gibi ;)
Özel üye
slmlar..öncelikle tüm cerez ailesinin kandili mübarek olsun..Şu gecenin hatırına sizlerden küçük bir ricam olacak...Müminin diğer bir mümin kardeşinin gıyabinde yaptıgı dua Allah katında reddolunmaz..Babam canım babam yoğun bakımda ölüm kalım savaşı veriyor ve her gecen günde durumu kötüye gidiyor :( Gün geçtikçe umutlarımızda bizde tükeniyoruz..:( Bu gece babam içinde sizlerden dua istesem çok şey istemiş olurmuyum acaba :( Rabbim kimseye böyle bir acı yaşatmasın :( çok zor ama çokk zor :( Şafi olan Rabbim hasta yatagında ecelle pençeleşen tüm kullarına yardım etsin ve şifa versin inş..:(Hoşçakalın dualarınızı esirgemeyin lütfen..:( Hayırlı Kandiller...

ZeyNoO

V.I.P
V.I.P
Dualarımız seninle canım. İnşallah yakın zamanda iyileşir aranıza döner baban :(
Çok büyük geçmiş olsun acil şifalar diliyorum.

yaren*

Herşey olması gerektiği gibi ;)
Özel üye
Dualarımız seninle canım. İnşallah yakın zamanda iyileşir aranıza döner baban :(
Çok büyük geçmiş olsun acil şifalar diliyorum.

tşk ediyorum zeynom..:(

Acil şifalar diliyorumm yaren.. Baban için dua edicem ..

tşk ederim..eksik olmayın..:((

Acil şifalar diliyorum canım :( Çok geçmiş olsun :(
Kötü düşünme, kötü olmasın. İnşallah atlatacak

Çok tşk ediyorum hocam.. :( günlerdir hastanedeyiz hergün daha kötüye gidiyor gözümüzünde önünde eriyor babam :( yapacak tek şey dua etmek inş sizlerin duası belki babamı ayağa kaldırır..:(( hepimiz perişan olduk Allahım kimseye yasatmasın böyle bir acıyı...:(

İki nokta

Üstat
Konuyu yeni gördüm namazdan önce görsem daha güzel olurdu ama şimdi de dua edicem Allah'ım babana ve tüm şifa bekleyenlere şifa olur inşAllah..