Kaynak ikonu

Okul Kütüphane (Eğitim - Kurumlar) 1.1

YoRuMSuZ

Biz işimize bakalım...
Db şifresi ile programın ne alakası var anlayamadım. Siz programı kullanacaksınız. Program otomatik olarak verilerinizi db ye kaydedecek. Program bedavadır ve sınırsız kitap kaydına müsaittir.

İnsanları yanıltan yazılar yazmayın lütfen!!!

Veritabanını manuel anlamda kullanabilirsiniz diye bir ibare mi var programda? Ve database kullanan programın db sini açtınız bugüne kadar?

jedai

Üyecik
Bunun <b>İnsanları Yanıtması ile ilgili ne alakası var ? </b> Oncelikle medarator olarak doğru yanıt veriniz. Ben kendi access db min tablo başlıklarını buna gore değiştirerek elimde var olan 5000 adet kitap içeriğini buraya aktaracağım. Bilmem anlatabildim mi ?

YoRuMSuZ

Biz işimize bakalım...
Programın yazarıyım ben. Program sadece programdan verigirişine uygundur. Db de yapacağınız herhangi birbaşlık değişimi programın çalışmamasına neden olur. Olabilir değil olur.

Zaten db nin şifreli olması bu tür yanlış kullanımları önlemek içindir. Verileri Access veritabanına otomatik aktaran bir program kullanmalısın ya da bu şekilde kullanmalısın. Programlama hakkında bilgin varsa bunu bilmen lazım. Veritabanındaki alanlar değiştirilemez!!!

İnsanları yanıltma konusuna gelince programın şifreli olduğunu düşünmelerine neden olabilir kurduğun cümle. Eğer veritabanına direkt giriş yapabildiğin bir program varsa ben de bilmek istiyorum hangisi olduğunu.

jedai

Üyecik
Kendi access db bahsediyorum..Sizin programın tabiki table adlarını değiştirmem olmaz. Ben kendi db üzerinde oynamalar yaparak çözmeye çalışacaktım. Siz olayın boyutunu farklı yonlere çekiyorsunuz db şifresini veremeyiz deseniz bitecekti. Genede sağlıcakla kalın.