• Merhaba Ziyaretçi.
    "Yapay Zeka Objektif " Fotoğraf Yarışması başladı. İlgili konuya  BURADAN  ulaşabilirsiniz. Sizi de bu yarışmada görmek isteriz...

Öğretmenler Gününüz Kutlu Olsun...

yesim434

Hırçın Karadeniz Kızı Biricik Yeşim
AdminE
Bütun ögretmenlerimizin ögretmenler günü kutlu olsunm onlar bizim bas tacimiz kiymetlerini bilmek lazim tek bilek bir yurek olunmali tek ögretmen gününde degil hergun hatirlamak lazim onlari kutlamak lazimmm ve iyi gunde kotu gunde arkalarinda yanlarinda olmak gerek

Tekrardan ögretmenler gününüz kutlu olsun....

ayriyeten tabiki öncelik cerezforumdaki saygili ve degerli ögretmenlerimizin günü kutlu olsun

Ne mutlu tomurcuk için çırpınan yüreklere.. Ne mutlu ilim yolunda tükenen ömürlere ve ne mutlu öğretmenliği meslek edinenlere.. Gününüz kutlu olsun beni bugüne getiren, gördüğüm, görmediğim bütün öğretmenlerim..
Bu ülke üzerinde çok hakkımız var.. dağda gezinen çobanda bizlerin elinden geçiyor, üniversitedeki profesörde, bir uyusturucu batagına saplanıp ömrünü karartan genç yüreklerde.. Çok hakkı var bu ülkenin ellerimizde, yüreğimizde.. Öğretmenlik çok zor meslek aslında.. Vicdanen rahat olmak gerek yaparken, sen modelsin unutma.. Tüm çocuklara sorarsınız geneli "ben büyüyünce öğretmen olmak istiyorum" der.. Onların gönüllerinde bir nur olup aydınlatmalıyız ülkemizi.. Onlar bizim neferimiz, onlar bizim yoğurulmamış hamurumuz.. Öğretmenlik mesleğini en iyi şekilde yapmak bizim görevimiz.. DİLERİM HAKKINI VERİRİZ.. Tekrar kutluyorum sitemizdeki öğretmen arkadaşlarımızında öğretmenler gününü.. Hayırlı akşamlar..

kelebek

-ütopik-
V.I.P
Daha dün ölçmeye muhtaçken yazdıklarımız,bu gün ölçüyü belirleyen olmuşuz. Taksitle de olsa ele güne muhtaç etmeyen bir maaşımız, kar tatillerimiz, öpülesi,sevilesi kutsal ellerimizve yüzlerce çocuğumuz var. Ama en güzeli her zaman genç hatta çocuk kalma ve buna meslek icabı deme lüksümüz var :)

Günümüz kutlu olsun..

zeka küpü

Katılımcı
Geç oldu ama yine de kutlamak isterim..
Artık öğretmenlerin saygınlığını yitirmeye başladığı bu günlerde, öğretmenlerin değerini kıymetini anlayıp, onları her şeyin üzerinde tutmamız gerektiğini anlamamız dileğiyle..
Tüm öğretmenlerin ve öğretmen adaylarının öğretmenler günü kutlu olsun..