• Yazarlık... E-COZUM.NET
  Fikirlerinizi/yazılarınızı yayınlayabileceğiniz elit bir platform arıyorsanız; E-COZUM.NET doğru adres! Detaylar BURADA ...
 • Merhaba Ziyaretçi.
  Kazandığınız her 1000 ÇTL birikiminizi 5 TL ile değiştirip ödeme alabilirsiniz...

Netflix, 2018'in Tüm Bölümleri Bitene Kadar Başından Kalkılmayan Dizilerini Açıkladı

AybüKe

İnsanın Sahip Olduğu Tek Şey Kendisiymiş
V.I.P
Netflix, 2018 yılı boyunca kelimenin tam anlamıyla 'tek solukta' izlenen dizilerin listesini paylaştı.Her ne kadar Türkçeye çevirmesi biraz zor olsa da İngilizcede ve dizi dünyasında bir tabir mevcut: Binge-Watch. Bu unvanı hak etmek için başına oturduğunuz diziyi neredeyse hiç mola vermeden tek bir oturuşta bitirmeniz gerekiyor.
Netflix, ufak tefek istisnalar dışında bütün dizileri tek seferde sezonluk olarak yayınladığı için kullanıcıların bu tabirin hakkını vermesi mümkün olabiliyor. 2018 yılında sezon sezon yapılan araştırmaya göre başından hiç kalkılmadan bitirilen diziler de sıralanmış oldu.
2018'in 'Binged-Watch' Yapılan Dizileri
 1. On My Block
 2. Making A Murderer: Part 2
 3. 13 Reasons Why: Season 2
 4. Last Chance U: Indy
 5. Bodyguard
 6. Fastest Car
 7. The Haunting of Hill House
 8. Anne With An E: Season 2
 9. Insatiable
 10. Orange Is The New Black: Season 6
Her ne kadar 3 sevilen Marvel yapımını iptal ederek ciddi bir antipati toplamış olsa da Netflix, halen televizyon dünyasının yıldızı konumunda. Son dönemde yaptıkları Anime atılımıyla da adından söz ettiren Netflix, 2019 yılında da dizi severlerin yegane adresi olacağa benziyor.
 
Top