• Merhaba Ziyaretçi.
    "Yapay Zeka Objektif " Fotoğraf Yarışması başladı. İlgili konuya  BURADAN  ulaşabilirsiniz. Sizi de bu yarışmada görmek isteriz...

Netflix, PlayStation'da Nasıl Kullanılır?

Enda

Neylersin!!!
V.I.P
Netflix'e tarayıcınızdan, mobil ya da Windows uygulamasından ulaşabilirsiniz. Eğer bir PlayStation'a sahipseniz, dizi ve film keyfinizi konsol üzerinden de yaşayabilirsiniz. Peki Netflix'i PS'de kullanmak için ne yapmak gerekiyor?

Aylık abonelik sistemi üzerinde dayalı hizmet veren dijital medya dağıtım platformu Netflix, dünya çapındaki dizileri ve filmleri kullanıcılarıyla buluşturuyor. Bu platforma erişim ise birçok işletim sistemi üzerinden gerçekleştirilebiliyor.
Oyunların aynı fiyattaki bir bilgisayara göre çok daha yüksek performanslı şekilde oynanmasına olanak tanıyan PlayStation, dizi ve film izlemek için de ideal bir cihaz. Peki PlayStation 3 ya da 4'te Netflix üzerinden içerikler nasıl izlenir?
Netflix PlayStation:
ps store

• İlk adım olarak PlayStation 4 cihazınız ile PlayStation Store'a girin.
netflix

• Sırasıyla soldaki menüden Uygulamalar ve sonrasında Keşfet yolunu izleyin.
ps netflix

• Açılan pencerede sağa kaydırdığınızda Netflix'i göreceksiniz. Üzerine gelin ve seçin.
netflix play store

• Netflix sayfasında İndir butonuna tıklayın.
playstation

• Uygulama indiğinde Başlat butonuna tıklayın ve Netflix'i açın.

Bir hesabınız varsa Netflix'e giriş yapın. Hesabınız yoksa yeni bir hesap açabilir ve Netflix'in 1 aylık ücretsiz deneme sürümünden yararlanabilirsiniz. Yukarıdaki adımları gerçekleştirdiğinizde PlayStation 4 konsolunuz üzerinden ekranınız aracılığıyla kolay bir şekilde istediğiniz dizi ve filmi izlemenin keyfine varabilirsiniz