neden üyelik açtınız?

şefika

Üyecik
slm arkadaşlar ben daha yeni üye oldum bana arkadaşım söyledi ve ben üye oldum burasını daha yeni tanıyacağım kullanıcı adım şefika bana arkadaşlık teklifi gönderebilirsiniz kabul edecem :)))))))))))))))))

CANISIKILANADAM

Özel Üye
Özel üye
Bir gün canım çok sıkılmıştı, o kadar sıkılmıştı ki canı sıkılan bir adam için forumların iyi geleceğini düşündüm. İnterneti açtım ilk karışma çıkan foruma üye olmaya karar vermiştim bile. O kararlılıkla forum forum gezerken doğrusu ilk karşıma çıkan forum burası değildi :-D

Derken gel zaman git zaman aradan birkaç dakika geçtikten sonra bu forumla yollarımız kesişti. Canım da çok sıkılıyordu zaten üye olduk, o gün bugündür günün sorusu benden sorulur :-D Çok iyi geliyor can sıkıntısına :-P

Bundan daha saçma bir gerekçe görürseniz beni bilgilendiriniz :-D

yesim434

Hırçın Karadeniz Kızı Biricik Yeşim
AdminE
Bu Ayın Lideri
Bir gün canım çok sıkılmıştı, o kadar sıkılmıştı ki canı sıkılan bir adam için forumların iyi geleceğini düşündüm. İnterneti açtım ilk karışma çıkan foruma üye olmaya karar vermiştim bile. O kararlılıkla forum forum gezerken doğrusu ilk karşıma çıkan forum burası değildi :-D

Derken gel zaman git zaman aradan birkaç dakika geçtikten sonra bu forumla yollarımız kesişti. Canım da çok sıkılıyordu zaten üye olduk, o gün bugündür günün sorusu benden sorulur :-D Çok iyi geliyor can sıkıntısına :-P

Bundan daha saçma bir gerekçe görürseniz beni bilgilendiriniz :-D
onun icin mi CANI SIKILAN ADAM :)))