neden üyelik açtınız?

YoRuMSuZ

Biz işimize bakalım...
Elbette üyelik açmada herkesin farklı bir fikri vardır. Benim üyeliğim çok eskiye dayanıyor. Burada bir aile ortamı oluşturmak için üyelik açtım, ilk üyeyim bu forumda diğerlerinden farklı, herkesin birbirini anladığı, günün stresini atarken dertlerini paylaştığı, güvendiği, sevinçlerini, üzüntülerini paylaştığı, paylaştıkça mutlu olacağı bir ortam oluşturmak gibi bir hedefim olduğundan üyelik açmıştım. Büyük ölçüde de bunu başardığımı düşünüyorum. :)

Simurg

Kabullenmiş olmanın dayanılmaz hafifliği...
Özel üye
Çocuktum o zamanlar, ama olgunlaşmak için ortamlar arıyordum laçka yerlerden çok farklı gelmişti burası o yüzden üyelik açmıştım, farklı platformlarda üyeliklerim oldu ama forum platformu olarak sadece burası var ve burası olacak ;--)

Sypnosis

in god we trust all others we audit
Özel üye
Forum yazarak arama yapmıştım, bilerek 2. ve 3. sayfadaki forumlara göz attım direk aralarında çerezforum daha samimi geldi ve aktif bir forum olduğu görünce hiç düşünmeden üye oldum

YoRuMSuZ

Biz işimize bakalım...
Bunları duymak forum adına çok onore edici arkadaşlar, burada insanlar birbirinin ardından konuşmaz, birbirini yanlış anlama durumlarında onore eder çünkü burada paylaşım yapanlar kendilerini ailenin bir üyesi olarak görürler. Bizi biz yapan da budur geçen 15 yıl boyunca. @Sypnosis sen de geldiğin günden itibaren sanki yıllardır buradaymışsın gibi bir tavırla ve forum kültürüne ve insanlar arası iletişime hakim biri izlenimi bıraktın bizlerde. İyi ki bizimlesin demeden geçemeyeceğim. :D

Sypnosis

in god we trust all others we audit
Özel üye
Bunları duymak forum adına çok onore edici arkadaşlar, burada insanlar birbirinin ardından konuşmaz, birbirini yanlış anlama durumlarında onore eder çünkü burada paylaşım yapanlar kendilerini ailenin bir üyesi olarak görürler. Bizi biz yapan da budur geçen 15 yıl boyunca. @Sypnosis sen de geldiğin günden itibaren sanki yıllardır buradaymışsın gibi bir tavırla ve forum kültürüne ve insanlar arası iletişime hakim biri izlenimi bıraktın bizlerde. İyi ki bizimlesin demeden geçemeyeceğim. :D
Çok teşekkür ederim :)

YoRuMSuZ

Biz işimize bakalım...
@yesim434 forumu birlikte açtığımız birkaç arkadaşımızdan biri. Açıldığımız günden itibaren forumun gelişimi için elinden gelen her şeyi yaptı. kızdığında, üzüldüğünde hep içine atan görmezden gelen biri oldu bu yüzden herkesçe sevilen takdir edilen biri zaten. İyi ki kendisini tanımışım bizim kendisiyle tanışıklığımız forum öncesi türkü hayranlığımıza dayanır :D

Ve @yilmaz27 senin buraya gelişin konusunda etkisinden dolayı zaten @yesim434 kocaman bir teşekkürü hak ediyor. Artı forum kültürü olmayan birinin bu kadar katılımcı biri olması doğrusu beni de çok şaşırttı 40 yıllık forumcu dedikleri türden bir durum yani :D

Kısaca kendisini bu aileden hisseden tüm arkadaşlara fırsat bulmuşken kocaman teşekkür ediyorum dostlar. Kapımız herkese açık... Eskiden gitmek isteyenlere de kapımız kapalıydı ama o kapımız da açık artık. İyi ki varsınız !