• Merhaba Ziyaretçi.
    "Yapay Zeka Objektif " Fotoğraf Yarışması başladı. İlgili konuya  BURADAN  ulaşabilirsiniz. Sizi de bu yarışmada görmek isteriz...

Metal Fayans

Çağlayağmur

👪
Süper Moderatör
Banyonuza şıklık ve modern bir görünüm kazandırıyor. Eski banyo seramiklerinizden artık sıkıldıysanız, siz de yepyeni metal fayans modelleri ile banyonuza şıklık kazandırabilirsiniz. Zarif, şık ve bir o kadar da yaratıcı tasarımlara imza atan metaller, banyo dekorasyon trendlerinde son yıllarda öne çıkan trendlerden. Banyonuzda modern ve lüks bir atmosfer yaratmak istiyorsanız, eski seramiklerinizi kırdırıp yerine metal fayanslardan yaptırabilirsiniz. Banyo dekorasyonu, duvarlardan zemine, küvetten duş başlığına kadar bir bütündür.


zEc0430.jpg


Göz alıcı bir banyo dekorasyonuna sahip olmak istiyorsanız, banyonuzun genişliğine ve tarzına uygun bir banyo metal fayans modellerinden birini tercih edebilirsiniz. Farklı boy ve genişliklerdeki banyolara uygun birçok farklı ürün seçeneği sunan metal fayanslar, 2014 yılı banyo dekorasyonunda da sıkça tercih ediliyor. Son yıllarda banyo fayanslarında trendler bir hayli değişti. Eskiden yalnızca seramikler tercih edilirken, artık metal banyo fayansları öne çıkıyor. Ayrıca cam fayanslar ve seramik mermerler de sıkça tercih edilen malzemelerden.

MdDj9X0.jpg


Lüks ev dekorasyonu yaratmak istiyorsanız, o zaman banyo ve mutfağınızda da lüks bir görünüm yaratmalısınız. Akşam işten eve geldiğinizde, yorgunluğunuzu atmak için sıcak bir banyo almak istersiniz. Banyonuzu daha lüks, daha şık ve daha konforlu bir banyoda yapmak, kendinizi çok daha iyi hissettirir. Banyo dekorasyonunda önemli bir yer tutan zemin ve duvar malzemeleri arasında özellikle metal fayans modelleri ön plana çıkıyor.
 
Top