Mahsun Kırmızıgül’ün Son Filmi:New York’ta Beş Minare

Durum
Konu mesaj gönderimine kapalı.

yeşüLL

limitsizsiniz...!
Özel üye
hayır içinde yabancı oyuncular da yer aldığı için türkçe seslendirme yapmışlardı bazılarında. benim gittiğim de böyleydi.

k@LpSiz_K@fKéF

Forum Onuru
O zaman film orjinal :D:D
Seslendirme yani dublaj filmler orjinal olmaz ki zaten :D
Catherina Zeta jones, Türkçe konuşunca orjinal mi olaaay??? :D:D

yeşüLL

limitsizsiniz...!
Özel üye
tamam orda bir sorun var kabul ettim :D anlatmak istediğim dublaj olmamış haliydi falan filan.

potito

Aktif
kzııl_mavi her actıgım konuya bu tarz yorum yapıcaksan ya benim konularımı okuma arkadasım ya da yorum yapma. ya da konu acılacak bolumler diye ayrıntılı anlatın. bu nedir yaa sinema televizyona actık nereye acsaydık. ayrıca emeğe saygı duymalısın seni eleştirmek haddime düşmez tabiki ama adamı sevmiyor olabilirsin bende sevmiyorum. ama en fazla para harcanan ve aileyi ttürk toplumunu b akdar iyi sen anlat sen cek filmide seni alkıslayalaım. ha hoslanmasakta alkıslamayı biliriz merak etme arkadasım..

potito

Aktif
ayrıca sinema bir lültürdür, o yüzden buraya actım konuyu. gitmeni tavsiye ederim mutlaka artı bir katkısı olucaktır sana cnaım benim. ihtiyacın oldugunu düşünüyorum

GöLGe

Üstat
ooooo ortam kızışmışşşş :v potitom o günü unutmuyorum birlikte gitmiştik filme ve ağlamamak için çok direndim :)

ya karşındaki adam anlayabilecek kapasiteye sahipse konuşacaksın yoksa susacaksın be bebişim.bu filmi mahsun yapmış olabilir,adam kürt olabilir şu olabilir bu olabilir ama ortada bi iş var ve mükemmel ötesi olmuş.görüntü,ses herşey wowww dedirtecek tarzda.ben ilk defa bi filmden bu kadar etkienip çıktım ki benim hayatım baya zor derken neler varmış onu gördüm..

filmi anlayacak insan gitmeli ki burdan bakınca muhattab olduğun insanda o kapatise yok,koy ver gitsin gülüm ;;)

yeşüLL

limitsizsiniz...!
Özel üye
potito konu ilk açıldığında öneri istek şikayet kısmındaydı ve moderator tarafından buraya taşındı. burası ilk açtığın kısımdan daha uygun.

Mavi Gül

ѕση_¢ıqℓıк
Özel üye
kzııl_mavi her actıgım konuya bu tarz yorum yapıcaksan ya benim konularımı okuma arkadasım ya da yorum yapma. ya da konu acılacak bolumler diye ayrıntılı anlatın. bu nedir yaa sinema televizyona actık nereye acsaydık. ayrıca emeğe saygı duymalısın seni eleştirmek haddime düşmez tabiki ama adamı sevmiyor olabilirsin bende sevmiyorum. ama en fazla para harcanan ve aileyi ttürk toplumunu b akdar iyi sen anlat sen cek filmide seni alkıslayalaım. ha hoslanmasakta alkıslamayı biliriz merak etme arkadasım..

Sen nereye ne açtığını bilmeyecek kadar ne kullandın potito ? öneri istek ve şikayetlere açtın bu konuyu bende uygun değil dedim taşıdım. artı neyi okuyup neye yorum yapacağımı sana soracak değilim sen kimsinki sana danışacağım? emeğe saygısız ne demişim burakla konusmamı diyorsan o adamın filmleri kötü demişim bumu saygısızlık ? yada tek kelime şunu sorayım yaşın kaç senin?
18 yaşından büyük birine benzemiyorsun ona göre muatap alacağım

sürekli senin konularını düzeltiyorsam yanlış yere açmıssın diyorsam sende doğru yere açmayı dene sen diyorsun sinema diye bu konunun öneri isteklerde işi nedir?

Mavi Gül

ѕση_¢ıqℓıк
Özel üye
ooooo ortam kızışmışşşş :v potitom o günü unutmuyorum birlikte gitmiştik filme ve ağlamamak için çok direndim :)

ya karşındaki adam anlayabilecek kapasiteye sahipse konuşacaksın yoksa susacaksın be bebişim.bu filmi mahsun yapmış olabilir,adam kürt olabilir şu olabilir bu olabilir ama ortada bi iş var ve mükemmel ötesi olmuş.görüntü,ses herşey wowww dedirtecek tarzda.ben ilk defa bi filmden bu kadar etkienip çıktım ki benim hayatım baya zor derken neler varmış onu gördüm..

filmi anlayacak insan gitmeli ki burdan bakınca muhattab olduğun insanda o kapatise yok,koy ver gitsin gülüm ;;)

sana gelince insanların kapasitelerini ölçmek senin haddin değil. sen izlemiş beğenmiş olabilirsin o senin fikrin ben beğenmemiş olabilirim sen beğendin diye kapasitesiz değilsin ben beğenmiyorum diye değilim sözlerine dikkat et!

Durum
Konu mesaj gönderimine kapalı.