Mahsun Kırmızıgül’ün Son Filmi:New York’ta Beş Minare

Durum
Konu mesaj gönderimine kapalı.

potito

Aktif
Beyaz Melek ve Güneşi Gördüm’le hem iyi bir gişe yapan hem de giden çoğunluğun beklentisini karşılayan Mahsun Kırmızıgül şimdi de yazdığı ilk senaryosunu çekiyor.
Filmin kadrosunda Haluk Bilginer,Ali Sürmeli,Zafer Ergin gibi önemli oyuncuların yanında Mustafa Sandal’ın* da olması biraz düşündürücü olmuş.Ön tanıtım videosundan anladığım kadarıyla New York’ta önemli bir cemaati olan hocanın emellerini gerçekleştirmeden yakalanması ile alakalı gibi gözüküyor.Bu hocayı Haluk Bilginer’in canlandıracak olması Mahsun Kırmızıgül’ün filmlerine kendimce koyduğum ambargoyu sonlandırmama neden olabilir.

mutlaka izlenmeli.. cok basarılı filmler yapıyor adam

yeşüLL

limitsizsiniz...!
Özel üye
farklı bir filmdi. ama yüzeysel görüntüden ziyade farklı olaylar iç içe, hiçbir şey dışarıdan gözüktüğü gibi değil. filmlerine istemesem de hep bir ön yargıyla başlıyorum ama güzeldi. klip çekmek yerine film çeksin: )

k@LpSiz_K@fKéF

Forum Onuru
Lan bu filme tam girecektik. Berbat film dedi çıkan arkadaş. Bileti başkasına verdik.
Karar verin iyi mi kötü mü???
Vay Arkadaş nasıl :D Ondan haber verin hele :D:D

yeşüLL

limitsizsiniz...!
Özel üye
valla ben de ne alaka diye baktım ama istek öneri falan ya sanırım öneri niyetine buraya açılmış :D

yeşüLL

limitsizsiniz...!
Özel üye
orjinal değildi gittiğim ama ben beğendim. orjinal olsa daha iyi olacağı muhakkak.

Durum
Konu mesaj gönderimine kapalı.