• Merhaba Ziyaretçi.
    "Yapay Zeka Objektif " Fotoğraf oylamasi başladı  BURADAN  En güzel Yapay Zeka resmini seçiyoruz

Lenovo'nun klavyeli tableti harika

YoRuMSuZ

Biz işimize bakalım...
Lenovo ThinkPad Tablet'in donanım, güvenlik ve sağlamlıkta dizüstü cihazlarından hiçbir farkı yok. Çizilmeyen ve kırılmayan tabletin klavyesi ve özel kalemiyle kullanımı da oldukça kolay... Android tabanlı bu tablet, sosyal hayattan kopmak istemeyen profesyonellerden tam not alıyor.

Geçen yıldan bu yana teknoloji dünyasını kasıp kavuran tablet ürünler, taşıma kolaylığıyla kullanıcıların gönlünü fethederken, dizüstü bilgisayarlardan geri kalan teknolojileri ve performanslarıyla soru işaretleri yaratıyordu. Ancak Lenovo, 2011'in son çeyreğinde pazara sunduğu ThinkPad Tablet ile tüm bu soru işaretlerini ortadan kaldırıyor.

KJu2z.jpg


Tüketicilerin her türlü talep ve ihtiyaçları dikkate alarak geliştirilen ThinkPad Tablet, kullanıcıların bilgisayarlarından bekledikleri güvenlik, erişim ve güç gibi tüm özelliklere sahip. Dinamik teknolojileri Android işletim sistemi ve etkileyici uygulamalarla bir araya getiren Lenovo ThinkPad Tablet, kullanım kolaylığıyla da rakiplerinden ayrılıyor. Hem klavye hem de taşıma kılıfı işlevi gören deri kaplı özel folyosu sayesinde cihaz kolayca dizüstü bilgisayara dönüştürülebiliyor. Geniş ve rahat tuşlara sahip klavyesi tabletin yönetimini daha da kolaylaştırıyor.

750 gram ağırlığa ve 10.1 inç ekran boyutuna sahip tableti rakiplerinden ayıran bir diğer özelliği ise "sayısallaştırıcı" kalemi. Ekrana yazılanları sayısallaştırma özelliği sunan bu kalem, tabletin üst kısmında bir yuvada ThinkPad'in özel "kırmızı noktası-trackpoint" ile saklı şekilde duruyor.

Cihazda bulunan tam boy USB, microSD, SD, HDMI ve 3.5mm ses çıkışları mükemmel bir destek sunuyor. Tabletin ön tarafında video haberleşme sağlayan 2 megapiksellik, arka kısmında da video çekimleri için kullanılabilen 5 megapiksellik iki ayrı kamera yer alıyor. Cihazda yer alan çift HD kamera teknolojisi, yüksek çözünürlükte görüntü kalitesiyle video konferans yapılmasına olanak tanıyor.

Hareket halindeyken kullanım kolaylığı ve işlevsellik sunan ThinkPad Tablet'in "Documents to Go" uygulaması sayesinde kullanıcılar, ofis belgelerine kolayca ulaşabiliyor ve değişiklik yapabiliyorlar.

Lenovo'nun benzersiz dosya kopyalama hizmeti sunan tabletle medya dosyalarını ve belgeleri, paylaşmak artık çok kolay. Sunumlar, cihaz üzerindeki mini HDMI portu ile dış bir monitöre bağlanarak kristal netliğinde görüntüler elde ediliyor. Kullanıcılar, Lenovo'nun kullanımı kolay arayüzüyle tüm sosyal ağ, e-posta ve takvim uyarılarını birleştiren özel "SocialTouch" uygulamasını kullanarak, hem arkadaşları hem de iş ortakları ile anında haberleşebiliyor. NVIDIA Tegra 2, çift çekirdekli 1GHz işlemci kullanan Lenovo ThinkPad Tablet, 1GB RAM ile destekleniyor.

Güvenlikte en üst nokta

ThinkPad Tablet, sağlamlık ve güvenlikte de rakip tanımıyor. 178 derece görüş açısına sahip IPS ekran, "Corning Gorilla Glass" özelliği nedeniyle çizilmiyor ve kırılmıyor. Profesyonellere özel güvenlik teknolojileri, 64 GB depolama kapasitesi ve 1 GB RAM ve 9 saate varan pil ömrüyle pazara sunulan cihaz, özellikle mobil profesyonel ve kurumsal kullanıcılar için en uygun seçim olarak adlandırılıyor.

Özellikle mobil yaşayan profesyonellerin yanından ayıramadığı ThinkPad Tablet'te bulunan katmanlı veri güvenliğiyle kişisel bilgi ve veriler her zaman güvenle saklanıyor. Bu cihazda aynı zamanda, kimlik hırsızlığına karşı yazılım ve tabletin çalınması ya da kaybolması durumunda devre dışı bırakılmasını sağlayan "Computrace" teknolojisi bulunuyor. Bunlara ek olarak tablette, "Citrix" ile sanal uygulama desteği, "LanDesk", "Zero Touch Deployment" ve güvenli e-posta desteği "Good Technology" gibi güvenlik teknolojileri de yer alıyor.

Profesyoneller de eğlenir!

ThinkPad Tablet'i sadece bir iş cihazı olarak adlandırmak büyük haksızlık olur. "Android Market"te yer alan binlerce uygulamanın yanı sıra Lenovo App Shop'un zengin uygulamalarının da yer aldığı ThinkPad Tablet, iş ve sosyal hayatı birleştiren özellikleriyle rakiplerinden ayrılıyor. Lenovo App Shop, müzik, film, kitap, üretim ve sosyal ağ gibi geniş bir yelpaze içerisinde kullanıcılara seçenekler sunuyor.

Lenovo App Shop aynı zamanda kurumsal kullanıcıların tablet bilgisayarı günlük operasyonlarına daha kolay entegre edebilmelerine yardımcı olmak amacıyla kurumsal uygulamaları da destekliyor. Özel kurumsal uygulama mağazasının açılmasına da olanak tanıyan cihaz, ülke, para birimi ve dil bazında da uygulamalar sunuyor.
 

ZeyNoO

V.I.P
V.I.P
Her geçen gün yeni teknolojik aletler, yeni elektronik eşyalar çıkıyor..
Yetişemiyoruz teknoloji dünyasının hızına:)
 
Top