• Merhaba Ziyaretçi.
    "Yapay Zeka Objektif " Fotoğraf Yarışması başladı. İlgili konuya  BURADAN  ulaşabilirsiniz. Sizi de bu yarışmada görmek isteriz...

Kuranı Öğretebilecek biri varmı?

Mavi Gül

ѕση_¢ıqℓıк
Özel üye
kuranı öğrenmeyi çok isteyenlerden biriyim bu konuda yardımcı olabilecek arkadaslardan öğrenmek isterim türkçesini okuyorum ama gerçek kuran yazısı ilede okumak istiyorum bilenlerin yol gösterebileceğini umuyorum :)

ahbeabi

Uzman
Arkadaşlar, yüce Kitabımız Kur'an-ı Kerimi öğretme işini internetten nasıl olacağını bilmiyom ama, günümüzde Kur'an-ı Kerimi öğreten yüzlerce nadide yerler ve şahsiyetler mevcut. en güzeli Kur'an-ı Kerim eğitimi çok iyi olan birinden birebir ders almak çok verimli olacaktır. Van'a yolu düşen arkadaşlara öğretebilirim :)

Ender

Üye
arkadaşlar elimde arapça harfler ile Kur'anı Kerimi öğreten güzel bir program var.kendi uploadım dır.güvenle indirebilirsiniz.hem sesli hem de görsel olarak ders ders eğitim veriyor.sonunda surelerden bir demet var.indirin bilgisayarınızda bulınsun.eminim işinize yarayacaktır.

LoSt_LoVe

Forum Onuru
Kur'an öğrenmek istiyorsanız eğer tavsiyem en baştan mahreç ve tecvitle öğrenin.Sonra öğrenirim demek zor olur.Ağıza yerleşen bir şeyi değiştirmeye çalışmaktansa en baştan doğruyu yerleştirmektir.Allah gönlünüze göre versin.Selametle.

Mavi Gül

ѕση_¢ıqℓıк
Özel üye
teşekürler ilk işim indirmek olacak ahbeabinin dediği gibi kurankursları var ama çalısan insanlar için sadece pazar günleri müsait oluyor internetten indirip pazar günleri çalışabiliriz.

ahbeabi

Uzman
Bilgisayardan öğrenmektense arkadaşlar, bilen birisinden öğrenmek çok daha güzel olur. birebir eğitim daha verimli oluyor. Lost-Love kardeşin dediği gibi mahreçli ve tecvitli öğrenmeniz sizin açınızdan çok iyi olur. düz öğrendikten sonra tecvitli ve mahreçli öğrenmek zorlaşıyor. Rabbim Kolaylıklar versin inşaallah.